O projekte OAGFF

Open Air Gym Fitness Festival®

Čo je to Open Air
Gym Fitness Festival?

Je unikátny športovo-edukačný event, ktorý sústreďuje svoju pozornosť na podporu mládežníckeho športu, športujúce rodiny s deťmi, seniorov, profi či neprofi aktívnych športovcov z rôznych športových odvetví. Je to podujatie, ktoré spája celú fitnes komunitu do jedného celku a zároveň otvára dvere širokej verejnosti do sveta športových aktivít.

O kvalite tohto podujatia svedčí aj to, že úroveň každým rokom stúpa a nadobúda prestíž významnej športovej akcie na Slovensku a v strednej Európe. Nás to veľmi motivuje a posúva, aby sme boli stále lepší a rozširovali možnosti tohto festivalu. Po úspešných ročníkoch od roku 2014 malo podujatie rôzne pestré koncepcie a sprievodné medzinárodné súťaže. Ročníky 2018, 2019 a 2020 mali podujatia záštitu Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR a od roku 2018 vystupuje pod hlavičkou prvý slovenský fitnes festival.

Projekt Open Air Gym Fitness Festival® 2022 bude v poradí 9. ročník Open Air Gym podujatia.

Predošlé roky sa konali v Nových Zámkoch na termálnom kúpalisku, ročník 2018 sa konal v priestoroch Národného výstaviska Agrokomplex Nitra, ročník 2019 a 2020 sa konal v športovom areáli Strednej odbornej školy stavebnej v Nových Zámkoch. Ročník 2021 sa už presunul do areálu základnej školy Devínskej, kde sa bude konať aj ročník 2022.

Cieľom podujatia je priniesť širokej verejnosti možnosť zacvičiť si rôzne druhy športov so skvelými domácimi i zahraničnými trénermi, lektormi a s hviezdami daného odboru. Taktiež je to možnosť vzdelávať sa počas rôznych prednášok a seminárov, ktoré vedú kvalifikovaní odborníci. Nezabúdame ani na deti a seniorov. Tréningy pre seniorov, rôzne témy seminárov. Pre detičky pohybové hry, tréningy, rozvoj motoriky a reflexov, trampolína, maľovanie na tvár, tvorivé dielničky a mnoho ďalšieho. Súčasťou podujatia je sprievodná expozícia kde sú samozrejme predajcovia kvalitných jedál, športového oblečenia, pomôcok a doplnkov výživy na šport a regeneráciu, služby ako sú masáže, tapeing, kryokomora, fyzioterapie a mnoho mnoho ďalšieho.

9

Rokov
športového eventu

1500+

Športovcov &
športových nadšencov

20+

Domácich či
zahraničných lektorov

15

Hodín trenéningu
a zaujímavého programu

Neseď doma, pridaj sa a zaži s nami neuveriteľný deň.

Očakávania a
význam projektu

Každoročne sa tešíme zvyšujúcemu sa počtu návštevníkov tohto podujatia, vidíme prichádzať celé rodiny, aj mladých ľudí čo sa radi dozvedia novinky z oblasti športu, zdravého životného štýlu, relaxu a regenerácie. Je to deň, kedy rodiny a priatelia môžu aktívne tráviť spolu čas, zažiť kopec zážitkov, vidieť profi športovcov z rôznych odvetví, vyskúšať mnoho druhov cvičenia od funkčných tréningov, cross-fitu a vzpierania cez energickú zumbu a iné tanečné cvičenia, bojové športy, trampolínky, kangoo jumps či meditovať pri joge. Zároveň sa priučia novým trendom v rôznych oblastiach súvisiacich so športom a zdravím.

Toto podujatie významne prispieva k všeobecnému rozhľadu širokej verejnosti v oblasti športu, pohybových aktivít a zdravia. A to všetko v zábavnej forme so širokým sprievodným programom a nabytou tombolou o hodnotné ceny.

Čo zahŕňa Open Air
Gym Fitness Festival?

  • Medzinárodná súťaž Summer Challenge Throwdown 2022, ktorá sa bude konať 20.08.2022 www.summerchallenge.sk 
  • Súťaž Strongmanov - New Castle Cup 2022, ktorá sa bude konať 20.08.2022 www.slovakstrongman.sk 
  • Celý deň sa bude niesť v znamení športových exhibícií, prednášok, bohatého športového a sprievodného programu pre celé rodiny od úplne najmladších až po našich najstarších účastníkov - Open Air Gym Fitness Festivalu® - www.oagff.sk

Čo určite nájdete
na tomto podujatí?

  • Zumba® fitness a rôzne iné fitness tanečné cvičenie
  • Funkčné tréningy, Cross-Fit, Kettlebell tréningy, TRX tréningy, Vzpieranie pod vedením VŠC BB oddiel Dukla
  • Jumping®, Deep work®, BodyArt®, Pillates, Spinning, Kangoo Jumps
  • Joga, Acro yoga
  • Edukačné semináre zamerané na zdravý životný štýl
  • Športové novinky a mnoho iného....

EXPOZÍCIA

Ani tento rok nebude chýbať sprievodná expozícia športového zariadenia, oblečenia, doplnkov výživy a mnoho kulinárskych pochúťok. Nebude chýbať ani vlastný food corner zo zdravými špecialitkami a ovocným osviežením.

TOMBOLA

Všetci účastníci a návštevníci si budú môcť zakúpiť tombolové lístky počas celého dňa a v rámci žrebovania vyhrať hodnotné ceny od našich partnerov.

Chcete nás podporiť?
Stante sa partnerom eventu.

Tak neseď doma a pridaj sa!

Náš cieľ -
cvičenie pre každého!

Cieľom projektu Open Air Gym Fitness Festival® je naďalej pokračovať s rozvojom športovej aktivity širokej verejnosti, vzdelávanie ľudí v cvičebných metódach, podporovať ich zdravý životný štýl ako aj rozvíjať ich pohybové schopnosti. Zapájať sa do projektov, podporovať a organizovať športové podujatia, ktoré súvisia s našim cieľom.

Ponúkame možnosť ako tráviť voľný čas detí, mladistvých, dospelých a seniorov, a tak prispieť k všeobecnému fyzickému a psychickému zdraviu spoločnosti.

Slovenčina

Sledujte nás