O projekte OAG FF

Open Air Gym Fitness Festival®

Čo je to Open Air
Gym Fitness Festival?

Vítame Vás na stránke projektu Open Air Gym Fitness Festival.

Naším cieľom je organizovanie športových podujatí a vzdelávanie ľudí v cvičebných metódach, podporovať ich zdravý životný štýl ako aj rozvíjať ich pohybové schopnosti a viesť ich k lepšiemu fyzickému zdraviu. Sme presvedčení, že pohybové aktivity a šport pozitívne ovplyvňujú životy ľudí a preto sa snažíme prinášať kvalitné inšpiratívne projekty, ktoré budú mať skutočný vplyv na spoločnosť.

Na tejto stránke nájdete podrobnosti o našom unikátnom projekte, ako aj o tom, ako môžete podporiť našu prácu. Ak máte záujem o zdravý životný štýl, fitnes a pohybové aktivity, či šport, ste tu správne!

Veríme, že náš projekt Vás zaujme a bude Vám slúžiť ako inšpirácia pre Vaše pohybové aktivity. Tešíme sa na Vašu návštevu a Vašu podporu!

Projekt Open Air Gym Fitness Festival® 2024 bude v poradí 11. ročník Open Air Gym podujatia.

Predošlé roky sa konali v Nových Zámkoch na termálnom kúpalisku, ročník 2018 sa konal v priestoroch Národného výstaviska Agrokomplex Nitra, ročník 2019 a 2020 sa konal v športovom areáli Strednej odbornej školy stavebnej v Nových Zámkoch. Od roku 2021 sa podujatie koná v areáli základnej školy Devínskej.

Cieľom podujatia je priniesť širokej verejnosti a celým rodinám možnosť zacvičiť si rôzne druhy športov so skvelými domácimi i zahraničnými trénermi, lektormi a s hviezdami daného odboru. Taktiež je to možnosť vzdelávať sa počas rôznych prednášok a seminárov, ktoré vedú kvalifikovaní odborníci. Nezabúdame ani na deti a seniorov. Pre detičky pohybové hry, tréningy, rozvoj motoriky a reflexov, skákacie hrady, maľovanie na tvár, tvorivé dielničky a mnoho ďalšieho. Súčasťou podujatia je sprievodná expozícia kde sú samozrejme predajcovia športového oblečenia, pomôcok,  doplnkov výživy na šport a regeneráciu, služby ako sú masáže, tapeing, fyzioterapie a mnoho ďalšieho.

11

Rokov
športového eventu

1500+

Športovcov &
športových nadšencov

12+

Domácich či
zahraničných lektorov

15

Hodín trenéningu
a zaujímavého programu

Neseď doma, pridaj sa a zaži s nami super deň.

Očakávania a
význam projektu

Každoročne sa tešíme zvyšujúcemu sa počtu návštevníkov tohto podujatia, vidíme prichádzať celé rodiny, aj mladých ľudí čo sa radi dozvedia novinky z oblasti športu, zdravého životného štýlu, relaxu a regenerácie. Je to deň, kedy rodiny a priatelia môžu aktívne tráviť spolu čas, zažiť kopec zážitkov, vidieť profi športovcov z rôznych odvetví, vyskúšať mnoho druhov cvičenia od funkčných tréningov, cross-fitu či vzpierania cez energickú zumbu a iné tanečné cvičenia, bojové športy, trampolínky či meditovať pri joge. Zároveň sa priučia novým trendom v rôznych oblastiach súvisiacich so športom a zdravím.

Toto podujatie významne prispieva k všeobecnému rozhľadu širokej verejnosti v oblasti športu, pohybových aktivít a zdravia. A to všetko v zábavnej forme so širokým sprievodným programom a nabytou tombolou o hodnotné ceny v areáli krásneho kúpaliska.

Čo zahŕňa Open Air
Gym Fitness Festival?

  • Open Air Gym deň sa bude niesť v znamení športových exhibícií, prednášok u našich partnerov, bohatého športového a sprievodného programu pre celé rodiny od úplne najmladších až po našich najstarších účastníkov. 
  • Čaká vás exkluzívna tombola o veľmi hodnotné ceny, ktorá bude dostupné pre všetkých návštevníkov festivalu či kúpaliska. Vyhrať môžete napríklad : All Inclusive dovolenky, rôzne pobyty, auto na týždeň s plnou nádržou, klimatizácia do vašej domácnosti a omnoho viac. Sledujte naše sociálne siete kde bude zverejnený aj kompletný zoznam výhier.

Čo určite nájdete
na tomto podujatí?

  • Zumba® fitness a rôzne iné fitness tanečné cvičenie
  • Funkčné tréningy, Cross-Fit, Kettlebell tréningy, TRX tréningy, Vzpieranie pod vedením VŠC BB oddiel Dukla
  • Jumping®, Deep work®, BodyArt®, Pillates, Spinning, 
  • Joga, Acro yoga
  • Edukačné semináre zamerané na zdravý životný štýl
  • Športové novinky a mnoho iného....

EXPOZÍCIA

Ani tento rok nebude chýbať sprievodná expozícia športového zariadenia, oblečenia, doplnkov výživy a mnoho iného.

TOMBOLA

Všetci účastníci a návštevníci si budú môcť zakúpiť tombolové lístky počas celého dňa a v rámci žrebovania vyhrať hodnotné ceny od našich partnerov.

Chcete nás podporiť?
Staňte sa partnerom tohto unikátneho projektu.

Tak neseď doma a pridaj sa!

Náš cieľ -
cvičenie pre každého!

Cieľom projektu Open Air Gym Fitness Festival® je naďalej pokračovať s rozvojom športovej aktivity širokej verejnosti, vzdelávanie ľudí v cvičebných metódach, podporovať ich zdravý životný štýl ako aj rozvíjať ich pohybové schopnosti. Zapájať sa do projektov, podporovať a organizovať športové podujatia, ktoré súvisia s našim cieľom.

Ponúkame možnosť ako tráviť voľný čas detí, mladistvých, dospelých a seniorov, a tak prispieť k všeobecnému fyzickému a psychickému zdraviu spoločnosti.

Slovenčina

Sledujte nás