O projekte OAGFF

Open Air Gym Fitness Festival®

Čo je to Open Air
Gym Fitness Festival?

Je unikátny športovo-edukačný event, ktorý sústreďuje svoju pozornosť na podporu mládežníckeho športu, športujúce rodiny s deťmi, seniorov, profi či neprofi aktívnych športovcov z rôznych športových odvetví. Je to podujatie, ktoré spája celú fitnes komunitu do jedného celku a zároveň otvára dvere širokej verejnosti do sveta športových aktivít.

O kvalite tohto podujatia svedčí aj to, že úroveň každým rokom stúpa a nadobúda prestíž významnej športovej akcie na Slovensku a v strednej Európe. Nás to veľmi motivuje a posúva, aby sme boli stále lepší a rozširovali možnosti tohto festivalu. Po úspešných ročníkoch od roku 2014 malo podujatie rôzne pestré koncepcie a sprievodné medzinárodné súťaže. Ročníky 2018, 2019 a 2020 mali podujatia záštitu Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR a od roku 2018 vystupuje pod hlavičkou prvý slovenský fitnes festival.

Projekt Open Air Gym Fitness Festival® 2023 bude v poradí 10. ročník Open Air Gym podujatia.

Predošlé roky sa konali v Nových Zámkoch na termálnom kúpalisku, ročník 2018 sa konal v priestoroch Národného výstaviska Agrokomplex Nitra, ročník 2019 a 2020 sa konal v športovom areáli Strednej odbornej školy stavebnej v Nových Zámkoch. Od roku 2021 sa podujatie koná v areáli základnej školy Devínskej.

Cieľom podujatia je priniesť širokej verejnosti možnosť zacvičiť si rôzne druhy športov so skvelými domácimi i zahraničnými trénermi, lektormi a s hviezdami daného odboru. Taktiež je to možnosť vzdelávať sa počas rôznych prednášok a seminárov, ktoré vedú kvalifikovaní odborníci. Nezabúdame ani na deti a seniorov. Tréningy pre seniorov, rôzne témy seminárov. Pre detičky pohybové hry, tréningy, rozvoj motoriky a reflexov, skákacie hrady, maľovanie na tvár, tvorivé dielničky a mnoho ďalšieho. Súčasťou podujatia je sprievodná expozícia kde sú samozrejme predajcovia kvalitných jedál, športového oblečenia, pomôcok a doplnkov výživy na šport a regeneráciu, služby ako sú masáže, tapeing, kryokomora, fyzioterapie a mnoho mnoho ďalšieho.

10

Rokov
športového eventu

1500+

Športovcov &
športových nadšencov

20+

Domácich či
zahraničných lektorov

15

Hodín trenéningu
a zaujímavého programu

Neseď doma, pridaj sa a zaži s nami super deň.

Očakávania a
význam projektu

Každoročne sa tešíme zvyšujúcemu sa počtu návštevníkov tohto podujatia, vidíme prichádzať celé rodiny, aj mladých ľudí čo sa radi dozvedia novinky z oblasti športu, zdravého životného štýlu, relaxu a regenerácie. Je to deň, kedy rodiny a priatelia môžu aktívne tráviť spolu čas, zažiť kopec zážitkov, vidieť profi športovcov z rôznych odvetví, vyskúšať mnoho druhov cvičenia od funkčných tréningov, cross-fitu a vzpierania cez energickú zumbu a iné tanečné cvičenia, bojové športy, trampolínky, kangoo jumps či meditovať pri joge. Zároveň sa priučia novým trendom v rôznych oblastiach súvisiacich so športom a zdravím.

Toto podujatie významne prispieva k všeobecnému rozhľadu širokej verejnosti v oblasti športu, pohybových aktivít a zdravia. A to všetko v zábavnej forme so širokým sprievodným programom a nabytou tombolou o hodnotné ceny.

Čo zahŕňa Open Air
Gym Fitness Festival?

  • Medzinárodná súťaž Summer Challenge Throwdown 2023, ktorá sa bude konať 19.08.2023 www.summerchallenge.sk 
  • Celý deň sa bude niesť v znamení športových exhibícií, prednášok, bohatého športového a sprievodného programu pre celé rodiny od úplne najmladších až po našich najstarších účastníkov - Open Air Gym Fitness Festivalu® - www.oagff.sk

Čo určite nájdete
na tomto podujatí?

  • Zumba® fitness a rôzne iné fitness tanečné cvičenie
  • Funkčné tréningy, Cross-Fit, Kettlebell tréningy, TRX tréningy, Vzpieranie pod vedením VŠC BB oddiel Dukla
  • Jumping®, Deep work®, BodyArt®, Pillates, Spinning, Kangoo Jumps
  • Joga, Acro yoga
  • Edukačné semináre zamerané na zdravý životný štýl
  • Športové novinky a mnoho iného....

EXPOZÍCIA

Ani tento rok nebude chýbať sprievodná expozícia športového zariadenia, oblečenia, doplnkov výživy a mnoho kulinárskych pochúťok. Nebude chýbať ani vlastný food corner zo zdravými špecialitkami a ovocným osviežením.

TOMBOLA

Všetci účastníci a návštevníci si budú môcť zakúpiť tombolové lístky počas celého dňa a v rámci žrebovania vyhrať hodnotné ceny od našich partnerov.

Chcete nás podporiť?
Staňte sa partnerom tohto unikátneho projektu.

Tak neseď doma a pridaj sa!

Náš cieľ -
cvičenie pre každého!

Cieľom projektu Open Air Gym Fitness Festival® je naďalej pokračovať s rozvojom športovej aktivity širokej verejnosti, vzdelávanie ľudí v cvičebných metódach, podporovať ich zdravý životný štýl ako aj rozvíjať ich pohybové schopnosti. Zapájať sa do projektov, podporovať a organizovať športové podujatia, ktoré súvisia s našim cieľom.

Ponúkame možnosť ako tráviť voľný čas detí, mladistvých, dospelých a seniorov, a tak prispieť k všeobecnému fyzickému a psychickému zdraviu spoločnosti.

Slovenčina

Sledujte nás