Expozície

Biely Vlk

BIELY VLK je bufet, ktorý ponúka:

 • hamburger s grilovaným kuracím mäsom + zelenina
 • hamburger s hovädzím mäsom + zelenina
 • hot- dog grilovaný
 • hranolky
 • domáce palacinky
 • šaláty + mäso + dresing
 • čapovanú kofolu
 • čapovaný nealko radler
 • nealko nápoje

Čípoš Laci

Sme tím ľudí z Nových Zámkov, ktorí sa venujú pestovaniu chiili od roku 2012. Začínali sme s malým počtom chilli papričiek, až pokým Laci neprišiel s nápadom pestovať viac druhov - nie len základné, ale aj tie vzácnejšie. Sám priniesol priamo z džungle v Peru niektoré druhy semiačok, a priamo so šamanmi sa radil o zložení niektorých našich pást. Keďže sme všetci milovníci chilli a každá pekná rastlinka nám robí radosť, snažíme sa pristupovať k pestovaniu rovnakým prirodzeným spôsobom a preto nepoužívame žiadne umelé hnojivá, ani postreky. Momentálne pestujeme viac ako 100 druhov z celého sveta (Mexiko, Zimbabwe, Bolívia, India, Česká republika, Trinidad a Tobago, Anglicko, Austrália, USA a iné). V našej ponuke sa nachádzajú rôzne papričky od menej štiplavých po tie najštiplavejšie (Carolina Reaper, Trinidad Scorpion Moruga, Brown Bhutlah,...) a ako klasické druhy, tak aj druhy vzácne ako sú napríklad peruánske Charapity, ktoré rastú väčšinou nadivoko, v dažďovom pralese alebo na svahoch Ánd. Chilli papričky spracovávame rôznymi spôsobmi. Môžete u nás nájsť rôzne chilli pasty, mleté či zavárané chilli, sušené a počas sezóny aj čerstvé chilli alebo planty. Tiež si u nás môžete zaobstarať semienka a dopestovať si svoje obľúbene chilli doma celkom sami.

Čítať viac

V trvalej ponuke máme dva druhy pást a to pasty vyrobené iba z mixu chilli papričiek alebo pasty z mixu chilli s prímesou cesnaku. Z týchto pást existujú rôzne varianty, ktoré sa odlišujú svojou štipľavosťou, farbou, spracovaním či pomerom cesnaku. Okrem toho býva zvykom, že každoročne robíme niekoľko druhov pást v ktorých sa nachádza iba jeden druh chilli papričky, vďaka čomu je si môžete vychutnať jej chuť, tento rok to bola napríklad pasta z peruánskej národnej zeleniny – Rocoto a jemne pikantná pasta, taktiež z peruánskej papričky Aji Amarillo. Všetky pasty robíme na báze „BIO“ – na ich konzerváciu využívame iba prírodné látky – soľ a cesnak. Tak isto aj farbu pasty dosahujeme výberom vhodnej odrody chilli a nie farbivami.

Podobne ako pri pastách tak aj pri zaváraninách u nás nájdete viaceré druhy. V našej ponuke môžete nájsť rôzne mixy chilli papričiek z ktorých je veľmi obľúbený „CHILLI mix“, ktorý sa vyrába z mixu všetkých papričiek, ktoré dopestujeme alebo „Aji Amazonico + Aji Charapita mix“ v ktorom sa nachádza mix 20 peruánskych odrôd papričiek vrátane vzácnej Charapity. Každú sezónu tiež robíme aj zopár druhov zaváranín, v ktorých sa nachádza iba jeden druh papričky.

Chilli papričky po druhoch si u nás môžete zaobstarať ako čerstvé, sušené alebo v tej najpraktickejšej forme ako jemne zomleté. Mleté chilli je v ponuke vždy podľa aktuálneho zoznamu dopestovaných odrôd, takže si u nás z približne 100 druhov vyberie aj naozajstný fajnšmeker.

Cryoniq

Firma Cryoniq bola založená ako spoločnosť zaoberajúca sa predovšetkým ponukou inovatívných riešení v celotelovej kryoterapii, ktoré sú dnes aplikované v každodenných aktivitách. Naším cieľom je ľudom predstaviť spoľahlivý a užívateľsky prívetivý produkt na neustále rastúci trh kryoterapie.

CFR NZ

Predstavujeme Vám centrálny informačný stan v ktorom Vás milo privíta náš super tím :)
V našom stane nájdete nie len informácie, ale aj občertvenie, pitný režim, všetok MERCH festivalu a samozrejme si tu budete môcť zakúpiť aj TOMBOLU.
Tešíme sa na Vás!

Pressíčko

Firma PRESSÍČKO.SK sa zaoberá predajom kávy, čokolády, kávovarov a baristických pomôcok. V sortimente má ponuku vyše 20 svetových značiek, ale ich srdcovou činnosťou je praženie vlastnej výberovej kávy Mephisto coffee.

Túto kávu môžete ochutnať aj v dvoch stánkoch na Open Air Gym Fitness Festivale, srdečne vás všetkých pozývame.

Firma má sídlo a kamennú predajňu v Nových Zámkoch, ale celý ich sortiment nájdete aj na stránkach www.pressicko.sk

Absolute Live

Absolute Live pre milovníkov športu

Chcel by som Vám predstaviť športové nápoje značky Absolute Live, ktoré sú nízkoenergetické funkčné športové nápoje Maďarskej výroby, vyrábajú sa od roku 2008 z prírodnej neperlivej minerálnej vody, počas uplynulých rokov nápoje prešli viacerými vývojmi, čím sa dosiahol výsledok, že športové nápoje značky Absolute Live v roku 2017 vyhrali prestížne ocenenie „Športový nápoj roka“ v Maďarsku. Nápoje sú Výrobok má viacero pozitívnych stránok ako napr. že je nízkoenergetický nápoj, vysokokvalitný športový nápoj, ktorý môžete vychutnať v rôznych príchutiach, vďaka ich výnimočnému zloženiu, sa stávajú pre čoraz viacerým športovcom obľúbeným doplnkom pred, počas a po športovej aktivite. Medzi výnimočnými zložkami by som uviedol L- Karnitin, BCAA (L-isoleucine, L-leucine, L-valine), L-Glutamin, L-arginint, L-ornithint. Pre ľudí, ktorý chcú schudnúť, taktiež bol vyvinutý nápoj so zložkami ako je garcinia cambogia, zelená káva, chromium pikolinate a L-karnitine. Nápoje neobsahujú cukor, ale stéviu.

Čítať viac

Power Fruit, pre tých, ktorí chcú bez cukru vychutnávať ovocné nápoje

Absolute live Power FruitĎalším produktom sú nápoje Power Fruit, ktoré boli vyvinuté pre tých, ktorí si chcú užívať svoj život bez cukru osladenú steviou. Nápoje obsahujú zdravé ovocné šťavy, rôzne vitamíny, pre uhasenie svojho smädu, v rôznych stálych príchutiach ako aj sezónnych príchutí pre dané ročné obdobia. Samozrejme nápoje Power Fruit sú pod stálym vývojom, taktiež sú bez cukru a z prírodnej neperlivej
minerálnej vody. Sú to nápoje pre každého, kto chce zdravo žiť. Dúfam, že naša krátka prezentácia, našich produktov Vás oslovila a stanú sa Vašimu oblúbenými nápojmi, či pri športových aktivitách, alebo len pri každodenných činnostiach.

Viktor Pálinkás

Viktor Pálinkás je masér zameraný na športovú manuálnu terapiu spojenú s masérskymi službami, chiropraktiou a kinesio tejpingom, ktorý sa zameriava hlavne na športovú, liečivú masáž a bankovú
masáž. Venuje sa aj metóde Flossing, ktorej autorom je americký fyzioterapeut a Crossfit tréner Dr. Kelly Starret a taktiež metóde FDM-Faszien Distorsion Modell.

 • Massage Therapist
 • Medical massage
 • Sports massage
 • Lupping-glass massage
 • Sport Manual Therapist

 • Chyropractic
 • Kinesio Taping
 • Flossing Method
 • FDM Method
 • SM-System

 

Delta Store

Obchod DeltaStore.sk vznikol na základe lásky k Crossfitu a športu ako takom. Majiteľ tohto obchodu rovnako ako ty potreboval na trénovanie kvalitné a moderné oblečenie. Nakoľko ponuka obchodov bola veľmi obmedzená a ak chcel človek zaujímavé kúsky musel si ich kúpiť v zahraničí. Plány na založenie boli už v roku 2014 ale realizácia eshopu sa podarila až v decembri v 2015. DeltaStore.sk je autorizovaný eshop značky Reebok na Slovensku, všetok tovar je skladom v našom internom sklade a dostupný ihneď k odoslaniu. Všetky položky dôkladne vyberáme s dôrazom na kvalitu a funkčnosť.

K dispozícii pre zákazníkov budú novinky značky Reebok, Rehband , Blackroll za výhodnejšie ceny.

Počas podujatia Open Air Gym Fitness Festival a medzinárodnej súťaže CrossFit Summer Challenge budú môcť návštevníci vyhrať vecné ceny za uskutočnení nákup.

Tešíme sa na Vás v našom stánku, ktorý určite neprehliadnete ;)

Sapotheca

Kto sme?
Sme lekárnici, ktorí Vám prinášajú ručne vyrobené produkty v ktorých spojili jednoduchosť, kvalitu a účinnosť.

Filozofia

Naším cieľom je priniesť na trh radu poctivej kozmetiky, ktorá okrem základnej funkcie – očisty pokožky bez záťaže tela a životného prostredia, prináša riešenie pre jednotlivé typy kože, preto v Sapothece veríme, že sme vytvorili produkty, ktoré vyhovujú rôznym druhom pokožky, obnovujú a udržiavajú jej rovnováhu a prinášajú úľavu aj pre najcitlivejšie typy.

Beefko

Sme lekárnici, ktorí Vám prinášajú ručne vyrobené produkty v ktorých spojili jednoduchosť, kvalitu a účinnosť.

Beefko je sušené hovädzie mäso. Vďaka unikátnemu spôsobu sušenia si zachováva obrovske množstvo vyživovych hodnôt. Na 100g obsahuje az 38g bielkoviny, 2g tuku, 2g sacharidov.
Výroba Beefka trvá až 18týždňov (10týždňov zreje a nasledne sa 8 tyždňov suší). Všetko prebieha vo vetraných halách pri 2°C.
Beefko je vhodné pre profesionálnych športovcov, ako aj amaterskych, či rekreačných. Taktiež tyristi, kamionisti, rybáry, ciklysti sú velký fanúšikovia Beefka.
Keďže Beefko sa suší "iba"na 65% (zo 100g mäsa zostane 35g Beefka, mäso je sušené a pri správnom skladovaní vydrží viac nez pol roka. Dá sa využiť aj v kuchyni, keďže je prijemne jemné a lahodné. Použiť sa dá do zeleninových šalátov, cestovín, s vajíčkamy, ci na toasty, alebo ako zdravší snack k telke namiesto arašídov.

Alpha medical

V stánku spoločnosti Alpha medical vás privíta naša šarmantná kolegyňa Majka, taktiež zanietená športovkyňa, ktorá vás rada poinformuje o všetkých novinkách našej spoločnosti, a predstaví vám našu najhorúcejšiu novinku – projekt lab.online, hlavne športové testy a balíky zamerané na zvýšenie výkonu a kondície ako profesionálnych, tak aj amatérskych športovcov.

Pre každého, kto si priamo na mieste podujatia online zakúpi niektorý z produktov lab.online, čaká prekvapenie v podobe balíčka s darčekovými predmetmi Alpha medical.

Poslaním projektu lab.online je sprístupniť profesionálnu laboratórnu diagnostiku každému. Cesta za zdravím má byť bez prekážok, preto vám chceme dať do rúk možnosti, ako o ňom získať prehľad čo najpohodlnejšie. Alpha medical, s. r. o., je privátnou spoločnosťou, ktorá pod jednou strechou poskytuje všetky služby laboratórnej medicíny – klinickú biochémiu, hematológiu, transfuziológiu, imunológiu, alergológiu, klinickú mikrobiológiu, patologickú anatómiu a lekársku genetiku v rámci celého Slovenska.
Tešíme sa na vás 😊

Reboots

Sme firma Pro Vital Akadémia s.r.o., ktorá sa venuje športovcom a aktívnym ľuďom v oblasti regenerácie prostredníctvom Reboots regeneračných nohavíc.
Reboots je inovatívna kompresná aplikácia, ktorá pôsobí predovšetkým v oblasti dolných končatín a sedacieho svalstva, stimuluje a aktivuje regeneračné procesy v tele.
Počas podujatia OAGFF 2020 si môžete otestovať Reboots medzi Vašimi aktivitami a oceníte aj ich jednorázové účinky. Reboots je významná, praktická a efektívna regeneračná aplikácia.

Ringana

Zdravím Vás!
Volám sa Janka a som partnerka rakúskej firmy Ringana a spolu s mojim tímom Vám v našom stánku Vám budeme rozprávať o filozofii tejto firmy a odporúčať produkty, ktoré vyrába. Ringana rieši témy ako zdravie, krása, ekológia, trvalá udržateľnosť, home office, biznis. Už 25-ty rok vytvára nadčasové trendy a vyrába čerstvú úžitkovú kozmetiku a doplnky výživy. Táto čerstvosť je jej jedinečnosťou na trhu. Výroba konceptom čerstvosti znamená, že čerstvé suroviny najvyššej kvality sú veľmi starostlivo a šetrne spracované, udržateľne zabalené a hneď z výroby odoslané priamo k spotrebiteľovi. Všetky produkty sú vegánske a vyrobené bez nepotrebných, zdraviu škodlivých syntetických zložiek. V našom stánku môžete počas celého dňa vyskúšať konzistenciu a vôňu týchto čistých produktov.
Tešíme sa na vás

Porsche Inter Auto Slovakia, s.r.o.

Spoločnosť Porsche Inter Auto Slovakia, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti Porsche Holding so sídlom v Salzburgu a patrí k najúspešnejším a najvýznamnejším podnikateľským subjektom v oblasti predaja a servisu automobilov v Európe.

Sieť Porsche Inter Auto na Slovensku je tvorená piatimi prevádzkami. Tri sú priamo v Bratislave, jedna v Nových Zámkoch a v Nitre. Na slovenskom trhu začala spoločnosť pôsobiť už v roku 1992. Porsche Inter Auto je autorizovaným servisným a predajným miestom pre značky Seat, Škoda, Volkswagen, Audi a Porsche.

Všetci ste srdečne vítaní v našom hlavnom stane na podujatí, ale aj v našich predaniach kde zodpovieme všetky vaše otázky.
Tím Porsche Inter Auto Nové Zámky

MEON EMS

EMS tréning je vykonávaný pomocou malých elektród ,kt.sú umiestnené v tomto špeciálnom obleku. Elektrické impulzy sú odosielané do svalov,ktoré stimulujú činnosť. Tieto impulzy zasahujú až do hlbokých svalových tkanív. Svaly sú namáhané viac ako pri klasickom tréningu.Cvičenie trvá 20minút a na konci za odmenu Vás čaká masáž.

Tieto špeciálne obleky a cvičenie v nich si budete môcť s nami vyskúšať počas celej akcie 

Tešíme sa na Vás 21.8.2021 v sobotu
Roman&Janka

Slovenčina

Sledujte nás