Expozície

NajsFrajs

Krátke info o nás a našej firme.

Malý rodinný street food podnik, ktorý sa zameriava na čerstvosť a kvalitu surovín. Naše portfólio tvoria naložené hranolky z čerstvých zemiakov a prémiové burgre najvyššej kvality. K dispozícii máme dva food trucky s ktorými obiehame celé Slovensko už 7 rokov.

Naše bistro nájdete v Šuranoch na Cintorínskej 2, kde si môžete jedlo vychutnať alebo Vám ho môžeme doručiť do pohodlia Vášho domova.  

Čípoš Laci

Sme tím ľudí z Nových Zámkov, ktorí sa venujú pestovaniu chiili od roku 2012. Začínali sme s malým počtom chilli papričiek, až pokým Laci neprišiel s nápadom pestovať viac druhov - nie len základné, ale aj tie vzácnejšie. Sám priniesol priamo z džungle v Peru niektoré druhy semiačok, a priamo so šamanmi sa radil o zložení niektorých našich pást. Keďže sme všetci milovníci chilli a každá pekná rastlinka nám robí radosť, snažíme sa pristupovať k pestovaniu rovnakým prirodzeným spôsobom a preto nepoužívame žiadne umelé hnojivá, ani postreky. Momentálne pestujeme viac ako 100 druhov z celého sveta (Mexiko, Zimbabwe, Bolívia, India, Česká republika, Trinidad a Tobago, Anglicko, Austrália, USA a iné). V našej ponuke sa nachádzajú rôzne papričky od menej štiplavých po tie najštiplavejšie (Carolina Reaper, Trinidad Scorpion Moruga, Brown Bhutlah,...) a ako klasické druhy, tak aj druhy vzácne ako sú napríklad peruánske Charapity, ktoré rastú väčšinou nadivoko, v dažďovom pralese alebo na svahoch Ánd. Chilli papričky spracovávame rôznymi spôsobmi. Môžete u nás nájsť rôzne chilli pasty, mleté či zavárané chilli, sušené a počas sezóny aj čerstvé chilli alebo planty. Tiež si u nás môžete zaobstarať semienka a dopestovať si svoje obľúbene chilli doma celkom sami.

Čítať viac

V trvalej ponuke máme dva druhy pást a to pasty vyrobené iba z mixu chilli papričiek alebo pasty z mixu chilli s prímesou cesnaku. Z týchto pást existujú rôzne varianty, ktoré sa odlišujú svojou štipľavosťou, farbou, spracovaním či pomerom cesnaku. Okrem toho býva zvykom, že každoročne robíme niekoľko druhov pást v ktorých sa nachádza iba jeden druh chilli papričky, vďaka čomu je si môžete vychutnať jej chuť, tento rok to bola napríklad pasta z peruánskej národnej zeleniny – Rocoto a jemne pikantná pasta, taktiež z peruánskej papričky Aji Amarillo. Všetky pasty robíme na báze „BIO“ – na ich konzerváciu využívame iba prírodné látky – soľ a cesnak. Tak isto aj farbu pasty dosahujeme výberom vhodnej odrody chilli a nie farbivami.

Podobne ako pri pastách tak aj pri zaváraninách u nás nájdete viaceré druhy. V našej ponuke môžete nájsť rôzne mixy chilli papričiek z ktorých je veľmi obľúbený „CHILLI mix“, ktorý sa vyrába z mixu všetkých papričiek, ktoré dopestujeme alebo „Aji Amazonico + Aji Charapita mix“ v ktorom sa nachádza mix 20 peruánskych odrôd papričiek vrátane vzácnej Charapity. Každú sezónu tiež robíme aj zopár druhov zaváranín, v ktorých sa nachádza iba jeden druh papričky.

Chilli papričky po druhoch si u nás môžete zaobstarať ako čerstvé, sušené alebo v tej najpraktickejšej forme ako jemne zomleté. Mleté chilli je v ponuke vždy podľa aktuálneho zoznamu dopestovaných odrôd, takže si u nás z približne 100 druhov vyberie aj naozajstný fajnšmeker.

Cryomed

Firma Cryomed je svetový líder vo výrobe kryogénnych zariadení pre celotelovú a lokálnu
kryoterapiu. Cryomed vyrába kryosauny od roku 2002, máme najširšiu ponuku typov zariadení,
doteraz sme nainštalovali viac než 1800 prístrojov do viac ako 70 krajín.
Profesionálni športovci roky používajú Cryomed prístroje pre regeneráciu po tréningoch,
napríklad Oregon projekt organizovaný pod značkou Nike v USA. Momentálne naše kryosauny
používajú rekreační aj profesionálni športovci či športové kluby, ako napríklad FC Juventus, Lazio,
Torino, Paris Saint-Germain.
Cryomed podporuje aj športovcov na Slovensku, kryosaunu používajú veľké futbalové či
hokejové kluby, ako aj naši lokálni HKM Nové Zámky.

CFR NZ

Predstavujeme Vám centrálny informačný stan v ktorom Vás milo privíta náš super tím :)
V našom stane nájdete nie len informácie, ale aj občertvenie, pitný režim, všetok MERCH festivalu a samozrejme si tu budete môcť zakúpiť aj TOMBOLU.
Tešíme sa na Vás!

Pressíčko

Firma PRESSÍČKO.SK sa zaoberá predajom kávy, čokolády, kávovarov a baristických pomôcok. V sortimente má ponuku vyše 20 svetových značiek, ale ich srdcovou činnosťou je praženie vlastnej výberovej kávy Mephisto coffee.

Túto kávu môžete ochutnať aj v dvoch stánkoch na Open Air Gym Fitness Festivale, srdečne vás všetkých pozývame.

Firma má sídlo a kamennú predajňu v Nových Zámkoch, ale celý ich sortiment nájdete aj na stránkach www.pressicko.sk

Absolute Live

Absolute Live pre milovníkov športu

Chcel by som Vám predstaviť športové nápoje značky Absolute Live, ktoré sú nízkoenergetické funkčné športové nápoje Maďarskej výroby, vyrábajú sa od roku 2008 z prírodnej neperlivej minerálnej vody, počas uplynulých rokov nápoje prešli viacerými vývojmi, čím sa dosiahol výsledok, že športové nápoje značky Absolute Live v roku 2017 vyhrali prestížne ocenenie „Športový nápoj roka“ v Maďarsku. Nápoje sú Výrobok má viacero pozitívnych stránok ako napr. že je nízkoenergetický nápoj, vysokokvalitný športový nápoj, ktorý môžete vychutnať v rôznych príchutiach, vďaka ich výnimočnému zloženiu, sa stávajú pre čoraz viacerým športovcom obľúbeným doplnkom pred, počas a po športovej aktivite. Medzi výnimočnými zložkami by som uviedol L- Karnitin, BCAA (L-isoleucine, L-leucine, L-valine), L-Glutamin, L-arginint, L-ornithint. Pre ľudí, ktorý chcú schudnúť, taktiež bol vyvinutý nápoj so zložkami ako je garcinia cambogia, zelená káva, chromium pikolinate a L-karnitine. Nápoje neobsahujú cukor, ale stéviu.

Čítať viac

Power Fruit, pre tých, ktorí chcú bez cukru vychutnávať ovocné nápoje

Absolute live Power FruitĎalším produktom sú nápoje Power Fruit, ktoré boli vyvinuté pre tých, ktorí si chcú užívať svoj život bez cukru osladenú steviou. Nápoje obsahujú zdravé ovocné šťavy, rôzne vitamíny, pre uhasenie svojho smädu, v rôznych stálych príchutiach ako aj sezónnych príchutí pre dané ročné obdobia. Samozrejme nápoje Power Fruit sú pod stálym vývojom, taktiež sú bez cukru a z prírodnej neperlivej
minerálnej vody. Sú to nápoje pre každého, kto chce zdravo žiť. Dúfam, že naša krátka prezentácia, našich produktov Vás oslovila a stanú sa Vašimu oblúbenými nápojmi, či pri športových aktivitách, alebo len pri každodenných činnostiach.

Viktor Pálinkás

Viktor Pálinkás a jeho tím Éva Szekelyová s Istvánom Pálfim sú maséri  zameraní na športovú manuálnu terapiu spojenú s masérskymi službami, chiropraktiou a kinesio tejpingom, ktorí sa zameriavajú hlavne na športovú, liečivú masáž a bankovú
masáž. Venujú sa aj metóde Flossing, ktorej autorom je americký fyzioterapeut a Crossfit tréner Dr. Kelly Starret a taktiež metóde FDM-Faszien Distorsion Modell.

Tak ako každý rok sa na Vás tešíme počas celého dňa. Nájdete nás hneď vedľa centrálneho stanu REDOUBT, ktorý určite neprehliadnete ;)

 • Massage Therapist
 • Medical massage
 • Sports massage
 • Lupping-glass massage
 • Sport Manual Therapist

 • Chyropractic
 • Kinesio Taping
 • Flossing Method
 • FDM Method
 • SM-System

Delta Store

Obchod DeltaStore.sk vznikol na základe lásky k Crossfitu a športu ako takom. Majiteľ tohto obchodu rovnako ako ty potreboval na trénovanie kvalitné a moderné oblečenie. Nakoľko ponuka obchodov bola veľmi obmedzená a ak chcel človek zaujímavé kúsky musel si ich kúpiť v zahraničí. Plány na založenie boli už v roku 2014 ale realizácia eshopu sa podarila až v decembri v 2015. DeltaStore.sk je autorizovaný eshop značky Reebok na Slovensku, všetok tovar je skladom v našom internom sklade a dostupný ihneď k odoslaniu. Všetky položky dôkladne vyberáme s dôrazom na kvalitu a funkčnosť.

K dispozícii pre zákazníkov budú novinky značky Reebok, Rehband , Blackroll za výhodnejšie ceny.

Počas podujatia Open Air Gym Fitness Festival a medzinárodnej súťaže CrossFit Summer Challenge budú môcť návštevníci vyhrať vecné ceny za uskutočnení nákup.

Tešíme sa na Vás v našom stánku, ktorý určite neprehliadnete ;)

Silhouette Gourmet, s.r.o. výhradný distribútor vín Vinuci pre SR a ČR, dealkoholizované vína s talianskou tradíciou. Ide o vína s 0% alkoholu odstráneného pomocou pomalého zahrievanie pri nízkych teplotách vo vákuu, pričom sa zachovajú všetky charakteristiky vína. 

 

Nealkoholické vína sa stávajú novým fenoménom pre svoje vlastnosti - 0% alkoholu, veľmi nízky obsah cukru a kalórií. Sú ideálnou alternatívou pre šoférov, tehotné, ľudí so zdravotnými problémami alebo pre tých, čo sa zameriavajú na zdravý životný štýl. Majú nízku hodnotu kalórií a sú vhodné aj pre vegánov. 

 

Počas podujatia Vás všetkých srdečne očakávame v našom hlavnom stane na ochutnávky a radi Vám odpovieme na všetky vaše otázky.

Kúpa na mieste bude možná.

Teším sa na Vás!

Ing. Katarína Augustineková

SILHOUETTE GOURMET s.r.o.

Sme firma, ktorej prioritou je zdravie. Účasťou na tomto jedinečnom projekte Chceme inšpirovať, napomáhať k zdraviu pomocou prvotriednych výrobkov, ktoré sú vyrobené z najkvalitnejších surovín, aké nám naša planéta dokáže poskytnúť. Prežite plnohodnotnejší život s naším výživovým konceptom pre zdravie.

 

Náš cieľ je rovnováha. Ak je v tvojom tele nepomer medzi omega 6 a omega 3 mastnými kyselinami može to v tvojom tele spôsobiť poškodenia, ak už nespôsobilo. Balance Test odhalí rovnováhu/nerovnováhu a produkty ti pomôžu byť zdravý, zostať zdravý, regenerovať, zvyšovať odolnosť, výkonnosť a napredovať!

 

"Urob si test, zachráň svet!"  99,7% ľudí nás potrebuje a nevie o tom!

 

Tešíme sa na vašu návštěvu v našom stánku.

 

Swiss Life Select

Sme súčasťou spoločnosti Swiss Life, ktorá si drží vedúce postavenie na trhu životného poistenia už viac ako 160 rokov. Naše skúsenosti s produktami, know-how o rizikách, kvalitou servisu a finančného sprostredkovania a tiež výkonné obchodné siete tvoria základ tohto úspechu.

Ľudské životy sú rôzne a neraz v nich nastane nečakaný zvrat. Ale pokiaľ ide o finančnú bezpečnosť a krytie rizika, majú naši klienti stále rovnaké potreby a požiadavky. Prevzatím rizík tých, ktorých poisťujeme, im poskytujeme finančnú stabilitu a tým aj väčšiu samostatnosť pri rozhodovaní. Toto je pôvod nášho mandátu v Swiss Life, pomáhať ľuďom žiť život podľa vlastných predstáv.

Logo Swiss Life dokonale vystihuje identitu spoločnosti. Červená farba a biely kríž odkazujú na naše švajčiarske korene. Tri línie symbolizujú hlavné čiary života na dlani pravej ruky. Tie odzrkadľujú našu orientáciu na ľudí a ich špecifické potreby. Dokážeme komplexne vyriešiť životné, penzijné a finančné situácie.

Počas festivalu sa na Vás tešíme v našom hlavnom stane, kde Vám radi odpovieme na všetky vaše otázky.

Reboots

Sme firma Pro Vital Akadémia s.r.o., ktorá sa venuje športovcom a aktívnym ľuďom v oblasti regenerácie prostredníctvom Reboots regeneračných nohavíc.
Reboots je inovatívna kompresná aplikácia, ktorá pôsobí predovšetkým v oblasti dolných končatín a sedacieho svalstva, stimuluje a aktivuje regeneračné procesy v tele.
Počas podujatia si môžete otestovať Reboots medzi Vašimi aktivitami a oceníte aj ich jednorázové účinky. Reboots je významná, praktická a efektívna regeneračná aplikácia.

Tešíme sa na všetkých návštevníkov!

Špičková odborníčka výživového poradenstva Ing. Petra Kopecká a jej ´Ryska´

Proteinové tyčinky ´Ryska´ navrhla Ing. Petra Kopecka - výživový poradca. Nakoľko svojim klientom nemala akú zdravú sladkosť odporučit, rozhodla sa navrhnúť svoje vlastné proteinové tyčinky.
Ryska na rozdiel od iných proteínových tyčiniek neobsahuje umelé sladidlá, sóju, palmový olej, glycerol, konzervanty…, ale práve naopak, obsahuje poctivé suroviny – najkvalitnejší (srvátkový) slovenský proteín, ľanové semienka, lyofilizované jahody… Je mäkká, šťavnatá a čerstvá, preto musi byť skladovaná v chladničke.
Ryska má nízky obsah sacharidov (cca 3 g cukrov na tycinku) a nizky glykemicky index.
🤩➡️počas celého dňa budú možné ochutnávky aj s možnosťou nákupu za špeciálne ceny 💪🤗⬅️

O Petre:

Petra Kopecka je výživový poradca a zakladateľka systému komplexnej výživy. Vyštudovala 5 ročné inžinierske štúdium 'Výživa ľudí'. Po štúdiu sa zamestnala ako výživový poradca pre jednu firmu a rok na to sa osamostatnila a vypracovala si vlastný systém efektívneho výživového poradenstva. Klientom robia diagnostiku tela na InBody prístroji, odoberajú krv, riešia potravinové intolerancie, hormonálny profil, vitamíny, minerály a mnohé iné parametre. Zostavuje jedálničky na mieru pre každého klienta a spoločne dosahujú stanovené ciele.
Výživovému poradenstvu sa venuje už 10 rokov a neustále sa v ňom vzdeláva. Popri každodennej práci s klientmi sa venuje prednášaniu v oblasti výživy, školí trénerov, píše články do časopisov či vystupuje v televízii. 

Počas celého dňa budete môcť prebrať s Petrou v rámci expozície všetky vaše otázky a bude možné absolvovať diagnostiku tela InBody za akciovu cenu iba 15 eur (povodna cena 25 eur).

Viac informácií nájdete priamo na www.koplexná-výživa.sk alebo na IG @komplexna_vyziva

Teším sa na Vás!

Porsche Inter Auto Slovakia, s.r.o.

Spoločnosť Porsche Inter Auto Slovakia, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti Porsche Holding so sídlom v Salzburgu a patrí k najúspešnejším a najvýznamnejším podnikateľským subjektom v oblasti predaja a servisu automobilov v Európe.

Sieť Porsche Inter Auto na Slovensku je tvorená piatimi prevádzkami. Tri sú priamo v Bratislave, jedna v Nových Zámkoch a v Nitre. Na slovenskom trhu začala spoločnosť pôsobiť už v roku 1992. Porsche Inter Auto je autorizovaným servisným a predajným miestom pre značky Seat, Škoda, Volkswagen, Audi a Porsche.

Všetci ste srdečne vítaní v našom hlavnom stane na podujatí, ale aj v našich predaniach kde zodpovieme všetky vaše otázky.
Tím Porsche Inter Auto Nové Zámky

Skin Therapy Studio

Kozmetické štúdio,  ktoré spolupracuje s firmou WellU, aby pre svojich klientov zabezpečil výživu zvonku aj zvnútra.

Výživa spočíva v unikátnej a patentom chránenej zložke zvanej Biopepide Complex ktorá je súčasťou kozmeceutík a aj peptidových drinkou. Jedinečnosť spočíva v kolagéne, ktorý je získavaný studenou extrakciou a lyofilizáciou  z rybích koží troch druhov vybraných rýb. Kolagénne vlákno sa následne spracuje na krátke fragmenty o veľkosti 9 až 27 aminokyselín, ktoré sú schopné preniknúť medzibunečne. Takto spracované krátke peptidy aminokyselín rybieho kolagénu si zachovávajú svoju bioaktivitu a vstrebateľnosť až 95%. Spolu s ostatnými zložkami pôsobia na synergicky a holisticky.

Physio Sport Peptide Complex obsahuje špeciálne vybrané zložky vrátane lyofilizovaného rybieho kolagénu (až 650 mg v jednej porcii), kyseliny hyalurónovej, ananásového extraktu s bromelaínom, MSM, glukozamín sulfátu, chondroitín sulfátu, extraktu z červenej repy, lokvátu japonského (Eriobotrya japonica), kadidlovníka pílovitého (Boswellia serrata).

Čo by ste mali vedieť?

 • Kolagén je proteín, ktorý je stavebným kameňom chrupavkovej matrice (95%) a spojivového tkaniva, preto sme do Physio Sport Peptide Complex pridali až 650 mg lyofilizovaného kolagénu.
 • Surovina získaná z rybích koží obsahuje mimoriadne vysoké množstvo signálnych peptidov. Extrakcia vody zo suroviny metódou lyofilizácie bez použitia vysokých teplôt spôsobuje najmenšiu zmenu v jej vnútornej štruktúre. Lyofilizované bunky tvoria špongiovitú štruktúru a jej póry po vložení do vody rýchlo absorbujú vlhkosť. To je obzvlášť dôležité pre rybí kolagén, ktorý obsahuje jemné signálne peptidy.
 • Glukozamín je jednou zo zložiek kĺbových chrupaviek a taktiež nového Physio Sport Peptide Complex. Obsahuje 330 mg glukozamínu.
 • Chondroitín sa prirodzene vyskytuje v tekutine, ktorá prúdi okolo kĺbových chrupaviek, je základnou súčasťou chrupavky a väziva, preto sa nachádza v zložení nášho doplnku (100 mg).
 • Kyselina hyalurónová sa nachádza v pokožke, chrupavke a synoviálnej tekutine. Každý deň sa asi 30 percent prirodzene prítomnej kyseliny hyalurónovej rozpadne a nahradia ju nové molekuly kyseliny. Náš výživový doplnok obsahuje až 100 mg kyseliny hyalurónovej.
 • MSM - organická síra.
 • Extrakt z červenej repy.
 • Bromelaín patrí do skupiny proteolytických enzýmov
 • Kadidlovník pílovitý (Boswellia serrata) – priaznivo podporuje zdravie kostí a kĺbov. Lokvát japonský (Eriobotrya japonica) posilňuje a dopĺňaje zloženie výživového doplnku. 

Holistic Peptide Complex obsahuje špeciálnu kompozíciu aktívnych zložiek prémiovej kvality, ktorých úlohou je prispievať k správnemu fungovaniu imunitného systému, zmierňovať škodlivé pôsobenie voľných radikálov, a teda stimulovať obranyschopnosť celého organizmu v rámci prevencie a v súlade s holistickým prístupom k zdraviu.

Základom receptúry je opäť lyofilizovaný rybí kolagén, ktorý je zdrojom vysoko kvalitných bielkovín v podobe bioaktívnych peptidov rybieho kolagénu (300 mg v každej dávke prípravku).

Produkt je doplnený o biologicky aktívne formy zložiek s rekordnou antioxidačnou silou a vysokou vstrebateľnosťou: astaxantín získaný zo sladkovodnej riasy Haematococcus pluvialis a extrakt z plodov brusnice čučoriedkovej (Vaccinium myrtillus).

3 druhy húb sú poklonou múdrosti čínskej medicíny, ktorá ich už po stáročia používa na podporu imunitného systému. Holistic Peptide Complex obsahuje extrakt z Agaricus (pečiarka mandľová, Agaricus blazei), Maitake (trsovnica lupeňovitá, Grifola frondosa) a Reishi (lesklokôrovka obyčajná, Ganoderma lucidum). 

Podporu imunity dopĺňa aj synergicky pôsobiaca dvojica kurkumínu z kurkumovníka dlhého so štandardizovaným obsahom 95% kurkumínu  a piperínu z čierneho korenia.

Kúpa aj objednanie bude možné na mieste.

Tešíme sa na Vás v našom stánku.

Ing. Simona Siváková

www.skintherapystudio.sk

https://skintherapystudio.wellu.eu

0905 337 022

 

Slovenčina

Sledujte nás