Expozície

Čípoš Laci

Sme tím ľudí z Nových Zámkov, ktorí sa venujú pestovaniu chiili od roku 2012. Začínali sme s malým počtom chilli papričiek, až pokým Laci neprišiel s nápadom pestovať viac druhov - nie len základné, ale aj tie vzácnejšie. Sám priniesol priamo z džungle v Peru niektoré druhy semiačok, a priamo so šamanmi sa radil o zložení niektorých našich pást. Keďže sme všetci milovníci chilli a každá pekná rastlinka nám robí radosť, snažíme sa pristupovať k pestovaniu rovnakým prirodzeným spôsobom a preto nepoužívame žiadne umelé hnojivá, ani postreky. Momentálne pestujeme viac ako 100 druhov z celého sveta (Mexiko, Zimbabwe, Bolívia, India, Česká republika, Trinidad a Tobago, Anglicko, Austrália, USA a iné). V našej ponuke sa nachádzajú rôzne papričky od menej štiplavých po tie najštiplavejšie (Carolina Reaper, Trinidad Scorpion Moruga, Brown Bhutlah,...) a ako klasické druhy, tak aj druhy vzácne ako sú napríklad peruánske Charapity, ktoré rastú väčšinou nadivoko, v dažďovom pralese alebo na svahoch Ánd. Chilli papričky spracovávame rôznymi spôsobmi. Môžete u nás nájsť rôzne chilli pasty, mleté či zavárané chilli, sušené a počas sezóny aj čerstvé chilli alebo planty. Tiež si u nás môžete zaobstarať semienka a dopestovať si svoje obľúbene chilli doma celkom sami.

Čítať viac

V trvalej ponuke máme dva druhy pást a to pasty vyrobené iba z mixu chilli papričiek alebo pasty z mixu chilli s prímesou cesnaku. Z týchto pást existujú rôzne varianty, ktoré sa odlišujú svojou štipľavosťou, farbou, spracovaním či pomerom cesnaku. Okrem toho býva zvykom, že každoročne robíme niekoľko druhov pást v ktorých sa nachádza iba jeden druh chilli papričky, vďaka čomu je si môžete vychutnať jej chuť, tento rok to bola napríklad pasta z peruánskej národnej zeleniny – Rocoto a jemne pikantná pasta, taktiež z peruánskej papričky Aji Amarillo. Všetky pasty robíme na báze „BIO“ – na ich konzerváciu využívame iba prírodné látky – soľ a cesnak. Tak isto aj farbu pasty dosahujeme výberom vhodnej odrody chilli a nie farbivami.

Podobne ako pri pastách tak aj pri zaváraninách u nás nájdete viaceré druhy. V našej ponuke môžete nájsť rôzne mixy chilli papričiek z ktorých je veľmi obľúbený „CHILLI mix“, ktorý sa vyrába z mixu všetkých papričiek, ktoré dopestujeme alebo „Aji Amazonico + Aji Charapita mix“ v ktorom sa nachádza mix 20 peruánskych odrôd papričiek vrátane vzácnej Charapity. Každú sezónu tiež robíme aj zopár druhov zaváranín, v ktorých sa nachádza iba jeden druh papričky.

Chilli papričky po druhoch si u nás môžete zaobstarať ako čerstvé, sušené alebo v tej najpraktickejšej forme ako jemne zomleté. Mleté chilli je v ponuke vždy podľa aktuálneho zoznamu dopestovaných odrôd, takže si u nás z približne 100 druhov vyberie aj naozajstný fajnšmeker.

REDOUBT Fitness

Predstavujeme Vám centrálny informačný stan v ktorom Vás milo privíta náš super tím :)
V našom stane nájdete nie len informácie, ale aj občertvenie, pitný režim, všetok MERCH festivalu a samozrejme si tu budete môcť zakúpiť aj TOMBOLU.
Tešíme sa na Vás!

Absolute Live

Absolute Live pre milovníkov športu

Chcel by som Vám predstaviť športové nápoje značky Absolute Live, ktoré sú nízkoenergetické funkčné športové nápoje Maďarskej výroby, vyrábajú sa od roku 2008 z prírodnej neperlivej minerálnej vody, počas uplynulých rokov nápoje prešli viacerými vývojmi, čím sa dosiahol výsledok, že športové nápoje značky Absolute Live v roku 2017 vyhrali prestížne ocenenie „Športový nápoj roka“ v Maďarsku. Nápoje sú Výrobok má viacero pozitívnych stránok ako napr. že je nízkoenergetický nápoj, vysokokvalitný športový nápoj, ktorý môžete vychutnať v rôznych príchutiach, vďaka ich výnimočnému zloženiu, sa stávajú pre čoraz viacerým športovcom obľúbeným doplnkom pred, počas a po športovej aktivite. Medzi výnimočnými zložkami by som uviedol L- Karnitin, BCAA (L-isoleucine, L-leucine, L-valine), L-Glutamin, L-arginint, L-ornithint. Pre ľudí, ktorý chcú schudnúť, taktiež bol vyvinutý nápoj so zložkami ako je garcinia cambogia, zelená káva, chromium pikolinate a L-karnitine. Nápoje neobsahujú cukor, ale stéviu.

Čítať viac

Power Fruit, pre tých, ktorí chcú bez cukru vychutnávať ovocné nápoje

Absolute live Power FruitĎalším produktom sú nápoje Power Fruit, ktoré boli vyvinuté pre tých, ktorí si chcú užívať svoj život bez cukru osladenú steviou. Nápoje obsahujú zdravé ovocné šťavy, rôzne vitamíny, pre uhasenie svojho smädu, v rôznych stálych príchutiach ako aj sezónnych príchutí pre dané ročné obdobia. Samozrejme nápoje Power Fruit sú pod stálym vývojom, taktiež sú bez cukru a z prírodnej neperlivej
minerálnej vody. Sú to nápoje pre každého, kto chce zdravo žiť. Dúfam, že naša krátka prezentácia, našich produktov Vás oslovila a stanú sa Vašimu oblúbenými nápojmi, či pri športových aktivitách, alebo len pri každodenných činnostiach.

Eva Szekely

Éva Szekelyová s Istvánom Pálfim sú maséri  zameraní na športovú manuálnu terapiu spojenú s masérskymi službami, chiropraktiou a kinesio tejpingom, ktorí sa zameriavajú hlavne na športovú, liečivú masáž a bankovú
masáž. Venujú sa aj metóde Flossing, ktorej autorom je americký fyzioterapeut a Crossfit tréner Dr. Kelly Starret a taktiež metóde FDM-Faszien Distorsion Modell.

Tak ako každý rok sa na Vás tešíme počas celého dňa. Nájdete nás hneď vedľa centrálneho stanu REDOUBT, ktorý určite neprehliadnete ;)

  • Massage Therapist
  • Medical massage
  • Sports massage
  • Lupping-glass massage
  • Sport Manual Therapist

  • Chyropractic
  • Kinesio Taping
  • Flossing Method
  • FDM Method
  • SM-System

Delta Store

Obchod DeltaStore.sk vznikol na základe lásky k Crossfitu a športu ako takom. Majiteľ tohto obchodu rovnako ako ty potreboval na trénovanie kvalitné a moderné oblečenie. Nakoľko ponuka obchodov bola veľmi obmedzená a ak chcel človek zaujímavé kúsky musel si ich kúpiť v zahraničí. Plány na založenie boli už v roku 2014 ale realizácia eshopu sa podarila až v decembri v 2015. DeltaStore.sk je autorizovaný eshop značky Reebok na Slovensku, všetok tovar je skladom v našom internom sklade a dostupný ihneď k odoslaniu. Všetky položky dôkladne vyberáme s dôrazom na kvalitu a funkčnosť.

K dispozícii pre zákazníkov budú novinky značky Reebok, Rehband , Blackroll za výhodnejšie ceny.

Počas podujatia Open Air Gym Fitness Festival a medzinárodnej súťaže vo funkčnom fitness Summer Challenge Throwdown budú môcť návštevníci vyhrať vecné ceny za uskutočnení nákup.

Tešíme sa na Vás v našom stánku, ktorý určite neprehliadnete ;)

Silhouette Gourmet, s.r.o. výhradný distribútor vín Vinuci pre SR a ČR, dealkoholizované vína s talianskou tradíciou. Ide o vína s 0% alkoholu odstráneného pomocou pomalého zahrievanie pri nízkych teplotách vo vákuu, pričom sa zachovajú všetky charakteristiky vína. 

 

Nealkoholické vína sa stávajú novým fenoménom pre svoje vlastnosti - 0% alkoholu, veľmi nízky obsah cukru a kalórií. Sú ideálnou alternatívou pre šoférov, tehotné, ľudí so zdravotnými problémami alebo pre tých, čo sa zameriavajú na zdravý životný štýl. Majú nízku hodnotu kalórií a sú vhodné aj pre vegánov. 

 

Počas podujatia Vás všetkých srdečne očakávame v našom hlavnom stane na ochutnávky a radi Vám odpovieme na všetky vaše otázky.

Kúpa na mieste bude možná.

Teším sa na Vás!

Ing. Katarína Augustineková

SILHOUETTE GOURMET s.r.o.

Ani tento rok nebude chýbať v expozícií tohto unikátneho podujatia náš KOMPAVA stan s profesionálnym tímom, ktorý odpovie na všetky vaše otázky :)

Nebude chýbať ani pitný režim zdarma, rôzne ochutnávky, akcie a ani parádny balíček v tombole.

Tešíme sa na vašu návštěvu v našom stánku.

O zábavu pre našich najmenších sa postará náš partner ´Skákacie Hrady Nové Zámky´

Detičky budú mať  k dispozícií  druhy hradov a nebude chýbať ani  veľký pre staršie deti.

Tešíme sa na Vás

Gymnathlon je hravý športový program pre deti od 2,5 - 9 rokov. Zameriavame sa na všestranný pohybový rozvoj s dôrazom na maximálnu hravosť a zážitok. Našim cieľom je prostredníctvom hravých a metodicky premyslených tréningov budovať u detí lásku k pohybu a naučiť ich kľúčové zručnosti zodpovedajúce ich veku. Krúžky pre deti máme po celom Slovensku a rovnako aj v Nových Zámkoch.

Tešíme sa na Vás počas celého dňa na tomto skvelom podujatí v sobotu 19.8 v areály základnej školy Devínska.

Tím Gymnathlon Slovensko

ROYAL CHAGA

VITÁLNE HUBY, pre VITÁLNY ŽIVOT.

RoyalChaga „predaj vitálnych hub”, aj to je jedna z možností , ako by sme o sebe mohli zmýšľať, no neodkrylo by to skutočnú podstatu našej práce.

Nie sme iba výrobcami výživových doplnkov. Sme vášniví propagátori zdravého životného štýlu, učitelia prírodných metód na podporu zdravia.

Naša ponuka je iba vedľajším produktom tímovej práce. Prémiová kvalita a špičkový zákaznícky servis vnímame ako samozrejmosť, nie niečo, čím by sme sa chceli chváliť.

Vítajte v našom svete,  v ktorom sa stretáva láska k prírode, záujem o vlastné zdravie a spoločná cesta za lepším, zdravším a vitálnejším životom. Kráčajte spolu s nami po tejto ceste.

Tešíme sa na Vás v našom hlavnom stane počas celého dňa.

Tím Royal Factory

ARAVER 

Všetci ste srdečne vítaní v našom hlavnom stane na podujatí, ale aj v našich predaniach kde zodpovieme všetky vaše otázky.
Tím ARAVER Nové Zámky

Na tohtoročnom podujatí privítame novú posilu v sekcií regenerácie, relaxu a oddychu 🤩 Martin sa o Vás s radosťou postará v rámci:
- klasickej masáže
- športovej masáže
- relaxačnej masáže
- bankovanie
- manuálna lymfodrenáž
- taping
.
Čaká na Vás celodenný skvelý fitnes program, program pre deti a dorast, vystúpenia, parádna expozícia s našimi partnermi, občerstvenie v podobe Street Food profesionálov a dokonca aj nabombovaná tombola 💥
 
Slovenčina

Sledujte nás