Pre partnerov

Návrh na spoluprácu

na 7. ročníku medzinárodného športového podujatia Open Air Gym Fitness Festival® 2020

Termín konania podujatia:
05.09.2020
Miesto konania podujatia:
areál SOŠ Stavebná - Priemstav, Nitrianská 61, Nové Zámky

Kto som?

Volám sa Michal Kiss, ľudia ma poznajú ako majiteľa a hlavného trénera športového centra CrossFit Redoubt a vediem organizáciu Open Air Gym Fitness Festivalu®. Šport znamená pre mňa všetko a zmenil mi život. Mojou víziou bolo vytvoriť športové podujatie, ktoré by prinieslo šport nielen profesionálnym športovcom, ale aj bežným ľudom. V spolupráci s mojimi kolegami sme vytvorili unikátny športový projekt. Open Air Gym Fitness Festival® je práve taká športová udalosť, ktorá má srdce a dušu. Toto podujatie spája všetkých ľudí a športy v jeden celok.

Čoraz viac sa dostáva do popredia zdravá výživa a športová aktivita širokej verejnosti čo mňa ako trénera a športovca veľmi teší. Naša hektická a stresová doba priviedla čoraz viac ľudí k športu ako spôsob odreagovania sa od každodenného stresu. Ľudia prišli na to, že šport je mnohokrát liekom na ich problémy a uvedomili si jeho význam.

Poslaním podujatia OAGFF® je priblížiť ľuďom počas celého dňa rôzne možnosti pohybových aktivít a zdravý životný štýl. V predošlých 6. ročníkoch podujatí boli našimi hosťami domáce i zahraničné významné mená zo sveta športu. Po úspešných ročníkoch 2016, 2017, 2018 a 2019 má podujatie záštitu Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR a od roku 2018 vystupuje pod hlavičkou prvý slovenský fitnes festival.

Čo je OAGFF 2020?

Športový deň, ktorý sústreďuje svoju pozornosť na podporu mládežníckeho športu, športujúce rodiny s deťmi, seniorov, ľudí so zdravotným znevýhodnením ako aj profi či neprofi aktívnych športovcov. O kvalite tohto podujatia svedčí aj to, že úroveň každým rokom stúpa a nadobúda prestíž významnej športovej akcie na Slovensku ale aj v zahraničí, účasť návštevníkov a športovcov sa každoročne niekoľkonásobne zvyšuje.

Čo bude súčasťou 7. ročníka medzinárodnej sútaže?

  • Medzinárodná sútaž Summer Challenge Throwdown 2020 - www.summerchallenge.sk
  • Celý deň sa bude niesť v znamení športových exhibícií, prednášok, bohatého športového a sprievodného programu pre celé rodiny od úplne najmladších až po našich najstarších účastníkov Open Air Gym Fitness Festivalu® - www.oagff.sk

Ponúkame Vám partnerstvo na tomto jedinečnom stredoeurópskom podujatí kde môžete svoju spoločnosť individuálne predstaviť vlastným spôsobom počas eventu, využiť možnosť skvelého team buildingu, prípadne využiť len naše propagačné podklady či média. Podrobnejší rozpis a možnosti našej spolupráce rád prídem prerokovať osobne.

Teším sa na vašu odozvu.
S pozdravom,
Michal Kiss
hlavný organizátor

Kontaktný formulár

Nebojte sa nás kontaktovať ohľadom Vašej predstavy spolupráce. Radi sa o tom s Vami pobavíme.

Táto stránka je chránená zákonom reCAPTCHA a uplatňujú sa Pravidlá ochrany osobných údajov spoločnosti Google a Zmluvné podmienky.

Slovenčina
  • Angličtina
  • Slovenčina

Sledujte nás