Hostia & Inštruktori

Michal Kiss

Inštruktor

Michal je športovec nie len telom a dušou, ale aj celým svojim životom. Kto by bol povedal, že dnes uznávaný tréner vo svojom detstve bojoval s nadváhou a chorobami? Asi nikto, ale je to tak! Keď mal 16 rokov, prestalo ho baviť byť obézny a večne chorý a tak začal sám cvičiť. Najal si trénera, ktorý ho ale veľmi sklamal, pretože sa mu nevenoval a vytlačil mu tréningový plán z internetu. Tak sa Michal začal učiť radšej sám. Ako roky plynuli, z chalana s nadváhou sa stal mladý športovec a odišiel skúsiť šťastie do sveta. Počas svojho pobytu v zahraničí nadobudol ďalšie množstvo vedomostí, ktoré ale bolo treba "upratať" a tak sa prihlásil do Írskeho Národného Tréningového Centra v Dubline. Tu začal študovať trénerstvo a popri tomto štúdiu pracoval vo fitnescentre. V roku 2012 sa rozhodol prísť späť na Slovensko a začať si tu budovať svoju kariéru ako tréner. Začiatky boli pomalé a komplikované, ale jeho výdrž a zápal ho priniesli až do bodu, kedy si v roku 2014 otvoril svoje vlastné športové centrum v Nových Zámkoch. Tréningové centrum Crossfit Redoubt v Nových Zámkoch je profesionálnym centrom pohybu, športu a zdravého životného štýlu. 

Čítať viac

Michal, ako hlavný tréner, vedie a vzdeláva nie len svojich klientov, ale takisto sa snaží vzdelať iných trénerov. Chce odovzdávať svoje rokmi nadobudnuté vedomosti širokej verejnosti a ukázať im reálnu aplikovateľnosť tohto štýlu života, nakoľko to nie je iba sezónne chudnutie alebo odstránenie nedostatkov, ale je to komplexný spôsob celoročného života.

Okrem množstva medzinárodných licencií a certifikátov, ako napríklad CrossFit tréner, step aerobik, TRX, Indoor cycling, fitness tréner 3. stupňa, atď. má Michal aj niečo, čo je vzácnejšie než diplomy. Má totiž výsledky a mnoho spokojných klientov, o čom svedčí aj to, že sa stále a pravidelne vracajú. Ako trénera ho uznávajú mnohí profesionálni športovci a
vďaka nemu sa môžu mnohí ľudia tešiť zo zdravšieho a lepšieho života. Jeho prístup je neoceniteľný a práve preto by si každý jeden človek mal tréning pod jeho vedením minimálne vyskúšať.

Juraj Okoši

Inštruktor

Juraj sa venuje tancu a aerobiku viac ako 15 rokov. Počas štúdia prírodných vied sa úplnou náhodou stretol s novinkou na Slovensku - ZUMBA® Fitness. Bola to láska na prvý pohľad a dokonalé spojenie cvičenia a tanca. Pod vedením skúsených inštruktorov sa časom dopracoval k inštruktorskému certifikátu a začal viesť svoje hodiny Zumba® Fitness. Dnes je absolventom Inštruktorskej akadémie v Taliansku, držiteľom niekoľkých medzinárodných certifikátov a prezentuje svoju lásku k Zumba® Fitness nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Na hodinách sa vždy sústreďuje na človeka ako celok a spojenie cvičenia s duševným uvoľnením.

Po čase sa Juraj začal venovať aj programu ZUMBA Kids +ZUMBA Kids Junior a programu ZUMBA Gold, ktoré vniesli do jeho života novú energiu, svetlo a nové výzvy, a tak rozšíril svoje pôsobenie a vedie špecializované hodiny pre deti a seniorov.

Inka Sombaty

Inštruktor

Inka svoj prvý Zumba® certifikát obdržala v roku 2008 a odvtedy je Zumba® neoddeliteľnou súčasťou jej života. V roku 2011 sa stala oficiálnym Zumba® Jammerom pre Slovenskú Republiku, čím sa zaradila medzi svetovú špičku inštruktorov Zumba® Fitness. Spolu s ďalšími 14 Zumba® Jammermi, vybranými z celého sveta priamo Betom Perezom (zakladateľ Zumba® Fitness), sa po jeho boku prezentovala na Fitness Concert Orlando 2012 (USA), Zumba® Conference LA 2013 (USA) a Zumba® Conference Lille 2013 (Francúzko). Spolupracovala na natočení dvoch Zumba® DVD (Zin Choreo 42 a 48). V roku 2014 sa stala Československou Miss Aerobic Sympatia.

Ako človek, ktorý sa celý život venuje športu, časom rozšírila svoje znalosti a pôsobenie. Dnes sa okrem Zumba® Fitness úspešne venuje DeepWorku, je osobnou fitness trénerkou a inštruktorkou aerobiku.

Laci Kovács

Inštruktor

Kto je je Laci Kovács.
Lacee Kovács je bývalý vrcholový CrossFit atlét, ktorý sa zúčastnil CrossFit Games v roku 2013, keď vyhral kvalifikáciu European Meridional Regional, čím sa stal vlastne majstrom Európy. Vyštudoval Univerzitu telesných a športových vied v Szegede. Pred CrossFit-om sa aktívne venoval judu.

V roku 2016 skončil svoju kariéru aktívneho športovca a zameriava sa na trénovanie pod vlastnou značkou KovacsTrainingSystem (KTS). K jeho zverencom patria aj Barni Böjte alebo Ellia Navarro ktorá sa v roku 2018 kvalifikovala na CrossFit Games.

Rubint Réka

Inštruktor

Srdečne Vás všetkých pozývam na toto unikátne podujatie. Je mi cťou byť jeho súčasťou už po druhý krát.
Kto som?
Som Rubint Réka.

Ako matka troch malých detí Vám môžem len potvrdiť, že riešenie a kľúč k zázraku je vo Vašich rukách. Stačí veriť v seba samého! Stojíte pred veľkou a úžasnou zmenou! Ďakujem Vám za prejavenú dôveru a za to, že ste sa rozhodli pre moju tréningovú metódu, REFORMA POSTAVY, ktorá je zároveň aj mojou srdcovou záležitosťou!

Najdôležitejšie je, že si dôverujete! To, čo sa práve chystáte urobiť bude smerodajné nielen pre Vás, ale z vašej sily a vytrvalosti bude čerpať aj celé Vaše okolie!
Nezabúdajte, že úspech neprichádza jednoducho! Bude to však niečo, čo Vám nikto nikdy nebude môcť vziať a Vy budete naplnená pocitom, že ste to dokázali sama!

Čítať viac

Z počiatočného sna sa REFORMA POSTAVY stala počas uplynulých 7 rokov misiou. Keď vidím na svojej stránke takmer 860 000 aktívnych fanúšikov, keď sa na road show či školeniach do vzduchu dvíha 600 rúk, cítim obrovskú motiváciu.
Aký je dôvod? V čom spočíva tá sila, ktorá dokáže hýbať takýmto davom? Som to ja? Som to skutočne ja? Prečo práve ja? Veď som trénerka, ako všetky ostatné...
Dlho som nad tým uvažovala a myslím si, že som našla odpoveď: ENERGIE. Tie, ktorým som sa posledné roky intenzívne venovala. Energie, ktoré som rozpoznala a postupne začala používať!

Silu môjho vnútorného pokoja a harmónie budete cítiť aj Vy počas našich spoločných tréningov.

Táto sila tlie v každom z nás. Nie ste a nikdy ani nebudete sami, ja budem vždy pri Vás stáť a pomáhať Vám.

Zhlboka sa nadýchnite a poďme na to!
Teraz je už len na Vás, koľko z danej príležitosti vyťažíte!

Evka Szabóová Dlhá

Inštruktor

Evku mnohí ľudia poznajú a vnímajú ako neoddeliteľnú tvár športového centra Crossfit Redoubt v Nových Zámkoch. Jej vášeň a zápal pre šport pramení v detstve, kedy sa aktívne venovala volejbalu, basketbalu, atletike a mnohým ďalším športom. Pokračuje v ňom dodnes, avšak už na profesionálnej úrovni. Vyštudovala zdravotnícku školu, kde jej odbor masér dal dokonalý základ pre prácu s ľuďmi a ich telami. Aktívne sa trénerstvu venuje 5 rokov, pričom sa zameriava nie len na tréning samotný, ale hlavne, aby ľudské telo fungovalo ako jeden zdravý a funkčný celok. Ovláda mnohé techniky, z ktorých sa aktívne venuje aj SM systému a jej slová znejú : "Snažím sa viesť ľudí k zdravému cvičeniu, nie k masovému ani rýchlemu chudnutiu. Takisto by som rada ľudí naučila techniku zdravého cvičenia, ako predchádzať raneniam a ako mať zdravú chrbticu".

Evka má svoje sny, ako aj každý športovec a jedným z nich je odovzdávať svoje znalosti ďalej, aby mohla šíriť športovú osvetu medzi ľuďmi. Veľmi ju na jej práci teší, keď vidí progres u svojich "zverencov" a môže sa tešiť z ich úspechov spolu s nimi. Vo svojom voľnom čase sa venuje boxu, turistike, lezeniu a samozrejme športu ako takému. Určite si nenechajte ujsť tréning pod jej taktovkou :)

VŠC Dukla Vzpieračský oddiel

Hosť

Už ako po minulé ročníky festivalu, sme veľmi radi, že môžeme byť jeho súčasťou aj tento rok. Teší nás veľký záujem športovcov aj širokej verejnosti o šport jako taký.
Čo bude v programe?

Pre profi športovcov: poukázanie na dôležité nuansy vzpierania, diagnostika technický chýb a návrh na ich odstránenie. Pre začiatočníkov: ukázanie základných cvikov vzpierania s poukázaním na dôležité detaily správneho prevedenia vzoprenia. Pre trénerov: Ukážka metodiky výučby techniky trhu a nadhodu. Pre deti a ženy: jednoduché cvičenie pre symetrické posilňovanie chrbtového svalstva a zlepšenie ohybnosti kĺbového aparátu.

"Vzpieranie pre všetkých" - pre deti, mládež, ženy, začiatočníkov ako i ich trénerov a profikov - ukážeme, že vzpieranie nie je len pre veľkých chlapov!

Tešíme sa na Vás

TM Technique

Inštruktori

Tomáš Krpelan- SFG2 Sinister
Martina Beniačová – SFG2

Kettlebell inštruktori školy StrongFirst v najvyššom Strong First Gyria 2 lvl. Techniky a postupy sa učili od uznávaných masterov z Talianska, Maďarska, Švédska, USA a Južnej Afriky. Obaja sa venujú kettlebelom niekoľko rokov. Okrem školy sily sú inštruktormi Flexible steel a Original Strenght.

SYNC™ Lucia Staňová

Inštruktor

Ahojte priatelia,
som maminka, manželka a trénerka, ktorá miluje tanec, ale aj tvrdú fitness drinu. Zumba® Fitness je program, ktorý mi prináša radosť už 10 rokov a vďaka nemu som sa dostala na svoju životnú cestu. Spoznávam úžasných ľudí, pravidelne sa vzdelávam a milujem zumbu stále tak isto ako na začiatku.
Aj ja som bola tá, ktorá odkladala cvičenie na zajtra, o týždeň, možno o mesiac a so svojimi 80 kg som žila s výhovorkami a lenivosťou. No našla som šport, ktorý mi zmenil celý život.
Fitness program STRONG NATION™ ma naučil, že nič nie je nemožné a keď zamakáš a chceš, dosiahneš akékoľvek výsledky aké si určíš.
Našla som cestu aj v optimálnom stravovaní, ktorému sa intenzívne venujem 5 rokov a veľmi rada pomôžem každému ako výživový poradca. Niektoré moje fitness recepty môžete nájsť aj v známych fitness knihách.

Čítať viac

Práca trénera, poradkyne, maminky nie je jednoduchá, ale je zmysluplná a veľmi ma napĺňa. V neposlednom rade sa venujem organizovaniu športových a tanečných podujatí, fitness dovoleniek v zahraničí, ale aj na Slovensku.
Som inštruktorka Zumba® Fitness, Zumba® Toning, Zumba® Kids & Zumba® Kids Junior, inštruktorka Strong Nation™, osobná fitness trénerka I. kval. stupňa, trénerka Aerobiku I. kval. stupňa, výživový poradca.
Nájdeš ma na FB : Lucia Staňová – LUCIA Fitness alebo na Instagrame : luciastanova.luciafitness

Katarína Petrovičová

Inštruktor

Pohyb je neoddeliteľnou súčasťou môjho života. V detstve znamenal súťaživosť v rôznych disciplínach na telesnej, v dospievaní na futbalových tréningoch. V roku 2010 som sa dostala k Zumbe a tá spôsobila, že som mala chuť postaviť sa pred ľudí a byť inštruktorkou. Tanec milujem doteraz, len už sa mu nevenujem intenzívne. Prelom nastal, keď som absolvovala aerobikový kurz. Prišla “rana”. Diplom som nedostala na prvýkrát, skúšku zo svalov som si musela zopakovať. Informácie, ktoré som sa tam naučila naštartovali maratón ďalších a ďalších kurzov, lebo som chcela vedieť viac a viac. Medzi prvými z nich bol aj kurz Jumpingu.

Ako inštruktorka som sa vyvíjala. Najskôr moje hodiny znamenali vydať zo seba maximum a k maximálnym výsledkom dopomôcť aj ostatným. Každá lekcia bola o tom, aby sme sa spoločne “rozsekali”. Teraz pohyb považujem za užitočný nástroj pre vytváranie a dlhodobé udržiavanie zdravého a funkčného tela.

Renata Uhrinová

Inštruktor

Reni sa venuje športu celý svoj život. Pri svojich začiatkoch sa venovala aerobiku a spinningu a ako inštruktor začala pôsobiť pred 30 rokmi. Je neuveriteľné, koľko vedomostí a zručností dokáže jeden človek poňať a naplno využiť svoj potenciál. Renátka je práve toho príkladom. Príkladom, že keď človek rozvíja svoje zručnosti s láskou a pokorou, tak to prinesie svoje ovocie. A u Renatky to platí dvakrát, pretože sa v nej kĺbi jej odbornosť s ľudským prístupom. Získala niečo, čo je pre každého trénera esenciálne a nie každý to dokáže získať - prepojenie s ľuďmi. Práve to jej pomohlo sa stať vyhľadávanou trénerkou a jej hodiny navštevuje obrovské množstvo ľudí. Postupom času ako rástla ona, rástol aj počet športov, ktorým sa venovala. Dnes je inštruktorkou mnohých cvičení ako napríklad K2 hiking, Freestyler, Walking, Indoor cycling, Dynamická joga,

Antigravity joga, Kangoo Jumps, bodyART, deepWORK a mnohé iné. Dynamické cvičenia boli vždy jej vášňou, ktorým sa venuje dodnes, ale ako sa začala doba zrýchľovať a ľudia začali mať problémy s hektickým spôsobom života, objavila Reni svoje nové poslanie, ktoré obrátilo jej život naruby. Stal sa ním bodyART. Prepojenie mysle a tela, harmónia hmotného a duchovného sa pre Renatku stalo niečím, čo rozvinula nie len počas hodín bodyART-u, ale vniesla to aj do všetkých svojich hodín. 

Čítať viac

Ako zakladateľka a hlavná inštruktorka POHYBového štúdia v Nových Zámkoch má nespočetné množstvo klientov a jej hodiny patria k najobľúbenejším spomedzi pestrej škály cvičení v jej štúdiu. A ako hovorí priamo Renátka Moje klientky sú ľudia, ktorých nadovšetko milujem, cením a vážim si ich. ...... a my to cítime !
Je nám cťou, že prijala naše pozvanie a stala sa tak súčasťou OAG FF rodiny.

Lucia El-Dahaibiová

Inštruktor

  • kodinčná trénerka
  • trénerka UEFA B licencie
  • reprezentantka SR v ženskom futbale
  • dlhoročne skúsenosti z oblasti crossfitu a funkčného tréningu
  • trénerka športovej prípravy pre deti a dorast

Ľudovít Klein

Inštruktor

Skvelý človek, úžasný športovec a neskutočný bojovník! To je 25 ročný MMA zápasník so skóre 16 víťazstiev a 2 prehry. Momentálne má za sebou šnúru 7 víťazstiev. Jeho hlavným cieľom a snom je dostať sa ako prvý Slovák v histórií do UFC a tam si pomerať sily s tými nejlepšími z celého světa! Športu sa venuje 13 rokov a určite s ním nemieni tak skoro prestať!

Lajoš Klein a jeho tím je pripravení ako vždy! Príďte na tento skvelý event, spoločne si zašportujeme a zabavíme sa :) Určite to bude skvelý zážitok.
Nájdete nás na S1 Futbalovom ihrisku v čase od 12:30 do 13:45

Tešíme sa na Vás!

Zoltán Szalay

Inštruktor

Zoltán má 45 rokov a športu sa venuje väčšinu svojho života. Je majiteľom športového centra Gladiator Gym Komárom (HU), osobným trénerom, inštruktorom bosu, inštruktorom indoor cyclingu/spinningu, medzi jeho obľúbené patrí aj funkčné fitness(crossfit). Má dvoch synov, ktorí úspešne kráčajú v jeho šlapajách a šport a fitness sú ich hobby.
Zoli bude súčasťou festivalu po prvý krát a sme presvedčení, že sa stane jeho súčasťou už nastálo :)

Na Zoliho sa môžete tešiť na Spinningu a určite sa zapojí aj do iných tréningov v rámci programu.

Vidíme sa v sobotu 5.9.2020

Slovenčina

Sledujte nás