StrongFirst

StrongFirstJedna z najprestížnejších silových asociácií na svete, ktorú založil Pavel Tsatsouline. Vysoko nastavené kritéria na certifikáciach zaručujú kvalitu inštruktorov, ktorý dodržujú štandardy Strongfirstu. Na rozvoj sily sa zameriava používaním predovšetkým kettlebellov, veľkej činky a vlastnej váhy. Tak isto sa používajú vlastné tréningové princípy, ktoré uplatňujú bežní ľudia, záchranné zložky a športovci z rôznych oblastí .

Zolo Mišičák

Zolo MišičákKettlebellom sa venuje od roku 2011, momentálne je certifikovany inštruktor StrongFirst Girya Level 1. Ďalšie vzdelanie: Ground Force Method level 1, FMS level 1. Slovenské osvedčenia: Kondičny tréner 1.kvalifikačneho stupňa. Tréner fitnes, kulturistiky a silového trojboja 1.kvalifikačný stupeň. Medzi jeho najväčšie úspechy patrí kondičná a silová príprava majstra sveta v MMA Attilu Végha počas jeho cesty za titulom v americkej organizácií Bellator FC a kondičná a silová príprava majstra sveta taktiež v MMA Ivana Buchingera počas zisku dvoch titulov a to v anglickej Cage Warriors a ruskej M1 Global. Aktívne sa venuje Brazílskemu Jiu Jitsu kde mu patrí hnedý opasok pod Lubomírom Repaským a Nickom Brooksom.

Martina Beniačová

Martina BeniačováVďaka cvičeniu s kettlebellmi som schudla 42 kg a výrazne sa mi zlepšil zdravotný stav. Dlhé roky som pracovala v banke ako riaditeľ pobočky. Po spoznaní tréningových systémov Strongfirst som sa naplno začala venovať trénovaniu. Som certifikovaný inštruktor SFG1, ďalšie kurzy FMS1,2, Flexible Steel 1,2, Kondičný tréner 1.stupňa, Hybrid athlete, Axiálny systém, Pletenec hornej a dolnej končatiny, Svalové reťazce 1 a školenia týkajúce sa koučingu, komunikácie, riadenia zmien. Absolvované súťaže: Železná tigrica rok 2016, 2017 a Megatresk rok 2016.
Špecializujem sa na adaptáciu do pohybu, správne pohybové vzory, flexibilitu, silu a kondíciu hlavne u žien. Veľmi dobré výsledky v odstránení bolestí chrbtice, zlepšenie hustoty kostí a v spevnení stability kĺbov mám u žien vo veku 40+, 50+ a 60+.

Tomáš Krpelan

Aktívne sa venujem cvičeniu už 9 rokov z toho 4 roky už pracujem ako osobný tréner. Prešiel som si štýlmi ako kulturistika, trojboj, kondičné cvičenie, crossfit, vlastná váha, silový tréning.
Absolvované školenia a certifikácie : Tréner fitness a kulturistika 2.stupeň, Original Strenght 1, FMS 1, Primal Move workshop, Výživový poradca, Kondičný tréner 1.stupňa, SFG1 workshop, SFG1, SFG2, Hybrid Athlete
Venujem sa predovšetkým metodike Strongfirstu.
V auguste 2015 som úspešne zvládol certifikáciu SFG1 certifikáciu v Maďarsku pod masterom Peterom Lakatošom. Systém Strongfirstu ma tak zaujal, že som sa začal pripravovať na SFG2. V Oktobri 2017 som spravil SFG2 certifikáciu v Taliansku, kde bol masterom súčastný CEO Strongfirstu Fabio Zionin.
Absolvované súťaže : 1 x Trojboj, 2 x Oceľový Medveď.

Open Air Gym Fitness Festival 2016

Open Air Gym Fitness Festival 2017