Zumba® Jammer pre Maďarsko - ÁDAM HORVÁTH

Adam absolvoval maďarskú tanečnú akadémiu (MTF) v súťažných spoločenských a latinskoamerických tancoch.
Je tanečný pedagóg, tanečný tréner, IFAA Certified Group Fitness Instructor, tancuje už 24 rokov, je 8-násobný maďarský šampión v latinskoamerickej formácii tanca, bol hlavným tanečníkom svetoznámej asociácie SAVARIA (tanečná športová asociácia), pracuje s modernými tanečnými tímami v tanečných divadlách a je certifikovaným rozhodcom na tanečných majstrovstvách. V súčasnosti vyučuje v Szombathely v Maďarsku.


Adam je pozývaný ako hosťujúci inštruktor na mnohé fitness event-y v Maďarsku a okolitých oblastiach. Počas víkendov usporadúva po celej Európe Choreo ZIN JAM Sessions™ - školenie pre oficiálne licencovaných inštruktorov Zumba® Fitness..
Je obzvlášť hrdý na to, že mohol viesť Zumba® Fitness MasterClass v Argentíne (2015) a na Floride v USA (2016). Krajiny, v ktorých viedol MasterClass a usporadúval ZIN Jam Session™: Maďarsko, Írsko, USA, Rakúsko, Slovensko, Švajčiarsko, Poľsko, Grécko, Ukrajina, Španielsko, Nemecko, Srbsko, Francúzsko a Veľká Británia.


Jeho príbeh so ZUMBA® Fitness sa datuje od septembra roku 2010, kedy sa stal licencovaným inštruktorom a členom elitnej ZIN ™ (Zumba Instructor Network). Vo februári 2012, na konferencii Zumba® inštruktorov v Londýne, bol povýšený na ZUMBA® Jammer-a (Zumba® Jammer alebo v skratke "ZJ™" je talentovaný Zumba® inštruktor, ktorý sa špecializuje na Zumba® choreografie, je oficiálne vybraný a licencovaný spoločnosťou Zumba Fitness LLC, aby viedol ZIN Jam Session™ pre iných členov ZIN ™).


V súčasnosti je Adam jediným choreo ZJ ™ v Maďarsku.
Okrem základnej ZUMBA® Fitness je oficiálnym inštruktorom pre:
Aqua Zumba®
Zumba® kids & Zumba® kids Jr. 
Zumba Gold®
Zumba Sentao®
Strong by Zumba™

 

"Som prekvapený ako dokážem inšpirovať ľudí v akomkoľvek veku, akejkoľvek úrovni kondície a vedomostí. Ľudia hovoria, že som FUNNY GUY a spôsob, akým učím je plný ENERGIE a VÁŠNE. To je podľa mňa kľúčom k ZUMBA® Fitness: ak sa všetci usmievajú, robíme svoju prácu dobre! "
 

Open Air Gym Fitness Festival 2016

Open Air Gym Fitness Festival 2017