HoOpingFit® + GLOVBEL

HoOping Fit HoOpingFit® je unikátny cvičebný program určený všetkým bez rozdielu pohlavia, veku a kondície. Skupinové cvičenie so špeciálnou obručou v rytme hudby pod vedením profesionálneho inštruktora, ktoré tvaruje postavu, zlepší kondíciu, výkonnosť a koncentráciu, dokonale psychicky uvoľní, pozitívne naladí a omladzuje. Nový trend v skupinovom fitness cvičení, ktoré si zamilujú všetci priaznivci fitness spojeného so zábavou.

 

HoOpingFit® je skupinové cvičenie, ktoré má priaznivý vplyv na ľudský organizmus a prospieva celému telu, pretože pri cvičení sú zapájané všetky svalové partie a tiež hlboké vnútorné svalstvo. Cvičenie je výnimočné tým, že správnou technikou práce paží so špeciálnou obručou sa posilňuje chrbtové svalstvo, zlepšuje sa držanie tela a zmierňujú sa bolesti chrbta. Výnimočnosťou cvičenia je pružnosť obruče, čo spôsobuje pri vykonávaní pohybu paží vibrácie, a tým sa rýchlejšie spevňuje a rysuje svalstvo paží.

 

HoOpingFit® je synonymum pre vyrysované paže, štíhly pás, zdravý chrbát, spaľovanie tuku a omladenie.

 

Video

 

glovbelKreatívny, jedinečný a originálny tím ľudí pre Vás vyrába športové doplnky značky GLOVBEL.
Našou hlavnou činnosťou je výroba unikátnych, kvalitných, dizajnových športových rukavíc a opaskov s možnosťou výroby na mieru, s vlastným návrhom dizajnu, s mnohostranným využitím vhodným na rôzne športové aktivity.
GLOVBEL
More than fitness..
 
www.glovbel.com

 

 

simiHistória

Projekt HoOpingFit® začal v jednom malom aerobic centre na Slovensku v roku 2014. Zakladateľom je Mgr. Simona Miskovičová, majiteľ, zakladateľ a Master trainer skupinového cvičenia HoOpingFit® . Vyštudovala odbor Telesná výchova na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici. Už popri štúdiu  sa venovala osobným tréningom plávania a fitness, ktorým sa venuje až do dnes. Pracuje tiež ako inštruktor v oblasti skupinových cvičení na trampolínach.

Open Air Gym Fitness Festival 2016

Open Air Gym Fitness Festival 2017