AONE nutrition

Aone nutritionSme slovenská spoločnosť, ktorá sa venuje vývoju a výrobe výživových doplnkov určených pre vrcholový a profesionálny šport. Vďaka naším rozsiahlym vedomostiam z oblasti výživy a biochémie sme vytvorili produkty spĺňajúce aj tie najnáročnejšie požiadavky, ktoré sú dnes kladené na výživu vrcholových športovcov.

 

Vďaka úzkej spolupráci s desiatkami profesionálnych športovcov neustále vyvíjame nové produkty, ktoré v duchu myšlienky „Funkcionalita je prvoradá“ prinášajú vyšší obsah aktívnych látok a nižšiu záťaž pre organizmus.

 

Všetky produkty sú vyrábané na Slovensku a sú v súlade s ISO 9001 a HCCP.

 

V našich produktoch sa nenachádzajú zakázané podporné látky (zo zoznamu WADA- Svetovej antidopingovej agentúry) a preto môžu byť, a aj sú, užívané vrcholovými športovcami na všetkých medzinárodných podujatiach (Olympijské hry, Majstrovstvá sveta,... ). Aj napriek tomu ale radíme každému športovcovi pravidelne sledovať obmedzenia, ktoré WADA stanovuje na výživové doplnky, pre danú konkrétnu športovú disciplínu, keďže tieto obmedzenia sa menia spravidla na ročnej báze.

Katalóg

Katalóg

Catalog

Open Air Gym Fitness Festival 2018

Open Air Gym Fitness Festival 2017

Open Air Gym Fitness Festival 2016