Absolute Live

Absolute live Absolute Live pre milovníkov športu

 

Chcel by som Vám predstaviť športové nápoje značky Absolute Live, ktoré sú nízkoenergetické funkčné športové nápoje Maďarskej výroby, vyrábajú sa od roku 2008 z prírodnej neperlivej minerálnej vody, počas uplynulých rokov nápoje prešli viacerými vývojmi, čím sa dosiahol výsledok, že športové nápoje značky Absolute Live v roku 2017 vyhrali prestížne ocenenie „Športový nápoj roka“ v Maďarsku. Nápoje sú Výrobok má viacero pozitívnych stránok ako napr. že je nízkoenergetický nápoj, vysokokvalitný športový nápoj, ktorý môžete vychutnať v rôznych príchutiach, vďaka ich výnimočnému zloženiu, sa stávajú pre čoraz viacerým športovcom obľúbeným doplnkom pred, počas a po športovej aktivite. Medzi výnimočnými zložkami by som uviedol L- Karnitin, BCAA (L-isoleucine, L-leucine, L-valine), L-Glutamin, L-arginint, L-ornithint. Pre ľudí, ktorý chcú schudnúť, taktiež bol vyvinutý nápoj so zložkami ako je garcinia cambogia, zelená káva, chromium pikolinate a L-karnitine. Nápoje neobsahujú cukor, ale stéviu.

 

 

Power Fruit, pre tých, ktorí chcú bez cukru vychutnávať ovocné nápoje

 

Absolute live Power FruitĎalším produktom sú nápoje Power Fruit, ktoré boli vyvinuté pre tých, ktorí si chcú užívať svoj život bez cukru osladenú steviou. Nápoje obsahujú zdravé ovocné šťavy, rôzne vitamíny, pre uhasenie svojho smädu, v rôznych stálych príchutiach ako aj sezónnych príchutí pre dané ročné obdobia. Samozrejme nápoje Power Fruit sú pod stálym vývojom, taktiež sú bez cukru a z prírodnej neperlivej
minerálnej vody. Sú to nápoje pre každého, kto chce zdravo žiť. Dúfam, že naša krátka prezentácia, našich produktov Vás oslovila a stanú sa Vašimu oblúbenými nápojmi, či pri športových aktivitách, alebo len pri každodenných činnostiach.

Open Air Gym Fitness Festival 2018

Open Air Gym Fitness Festival 2017

Open Air Gym Fitness Festival 2016