Hostia / Prezentéri

ZUMBA

Daniela Čavojec Česneková (Zumba Education Specialis - ZES™)

Daniela Cesnekova Daniela je školiteľka Zumba inštruktorov pre Českú Republiku a Slovensko a medzinárodný fitness prezentér.  Vyškolila  stovky  inštruktorov a prezentovala Zumba fitness vo viac ako 20 krajinách sveta.  Zumba fitness sa venuje od roku 2005 kedy absolvovala svoje prvé školenie v Miami na Floride a ako jedna z prvých inštruktorov v Európe priniesla tento program na Slovensko a do Čiech. Viac krát vystupovala po boku zakladateľa Zumba programu Beta Pereza a v Apríli 2017 bola súčasťou DVD pre inštruktorov.  Daniela sa venuje tancu od svojich 4 rokov a v Zumba fitness našla ideálne spojenie tanca , fitness a pozitívnej energie. Vedie svoje pravidelné hodiny v  Bratislave, viac info nájdete na www.zumbaslovensko.sk

 

Facebook: www.facebook.com/zumbaslovensko

 

Instagram: zes.daniela.cesnekova 

ZJ™ Inka Sombaty


Inka Inka svoj prvý Zumba® certifikát obdržala v roku 2008 a odvtedy je Zumba® neoddeliteľnou súčasťou jej života. V roku 2011 sa stala oficiálnym Zumba® Jammerom pre Slovenskú Republiku, čím sa zaradila medzi svetovú špičku inštruktorov Zumba® Fitness. Spolu s ďalšími 14 Zumba® Jammermi, vybranými z celého sveta priamo Betom Perezom (zakladateľ Zumba® Fitness), sa po jeho boku prezentovala na Fitness Concert Orlando 2012 (USA), Zumba® Conference LA 2013 (USA) a Zumba® Conference Lille 2013 (Francúzko). Spolupracovala na natočení dvoch Zumba® DVD (Zin Choreo 42 a 48). V roku 2014 sa stala Československou Miss Aerobic Sympatia. A ako človek, ktorý sa celý život venuje športu, časom rozšírila svoje znalosti a pôsobenie. Dnes sa okrem Zumba® Fitness úspešne venuje DeepWorku, je osobnou fitness trénerkou a inštruktorkou aerobiku.

StrongFirst

StrongFirstJedna z najprestížnejších silových asociácií na svete, ktorú založil Pavel Tsatsouline. Vysoko nastavené kritéria na certifikáciach zaručujú kvalitu inštruktorov, ktorý dodržujú štandardy Strongfirstu. Na rozvoj sily sa zameriava používaním predovšetkým kettlebellov, veľkej činky a vlastnej váhy. Tak isto sa používajú vlastné tréningové princípy, ktoré uplatňujú bežní ľudia, záchranné zložky a športovci z rôznych oblastí .

Zolo Mišičák

Zolo MišičákKettlebellom sa venuje od roku 2011, momentálne je certifikovany inštruktor StrongFirst Girya Level 1. Ďalšie vzdelanie: Ground Force Method level 1, FMS level 1. Slovenské osvedčenia: Kondičny tréner 1.kvalifikačneho stupňa. Tréner fitnes, kulturistiky a silového trojboja 1.kvalifikačný stupeň. Medzi jeho najväčšie úspechy patrí kondičná a silová príprava majstra sveta v MMA Attilu Végha počas jeho cesty za titulom v americkej organizácií Bellator FC a kondičná a silová príprava majstra sveta taktiež v MMA Ivana Buchingera počas zisku dvoch titulov a to v anglickej Cage Warriors a ruskej M1 Global. Aktívne sa venuje Brazílskemu Jiu Jitsu kde mu patrí hnedý opasok pod Lubomírom Repaským a Nickom Brooksom.

Martina Beniačová

Martina BeniačováVďaka cvičeniu s kettlebellmi som schudla 42 kg a výrazne sa mi zlepšil zdravotný stav. Dlhé roky som pracovala v banke ako riaditeľ pobočky. Po spoznaní tréningových systémov Strongfirst som sa naplno začala venovať trénovaniu. Som certifikovaný inštruktor SFG1, ďalšie kurzy FMS1,2, Flexible Steel 1,2, Kondičný tréner 1.stupňa, Hybrid athlete, Axiálny systém, Pletenec hornej a dolnej končatiny, Svalové reťazce 1 a školenia týkajúce sa koučingu, komunikácie, riadenia zmien. Absolvované súťaže: Železná tigrica rok 2016, 2017 a Megatresk rok 2016.
Špecializujem sa na adaptáciu do pohybu, správne pohybové vzory, flexibilitu, silu a kondíciu hlavne u žien. Veľmi dobré výsledky v odstránení bolestí chrbtice, zlepšenie hustoty kostí a v spevnení stability kĺbov mám u žien vo veku 40+, 50+ a 60+.

Tomáš Krpelan

Aktívne sa venujem cvičeniu už 9 rokov z toho 4 roky už pracujem ako osobný tréner. Prešiel som si štýlmi ako kulturistika, trojboj, kondičné cvičenie, crossfit, vlastná váha, silový tréning.
Absolvované školenia a certifikácie : Tréner fitness a kulturistika 2.stupeň, Original Strenght 1, FMS 1, Primal Move workshop, Výživový poradca, Kondičný tréner 1.stupňa, SFG1 workshop, SFG1, SFG2, Hybrid Athlete
Venujem sa predovšetkým metodike Strongfirstu.
V auguste 2015 som úspešne zvládol certifikáciu SFG1 certifikáciu v Maďarsku pod masterom Peterom Lakatošom. Systém Strongfirstu ma tak zaujal, že som sa začal pripravovať na SFG2. V Oktobri 2017 som spravil SFG2 certifikáciu v Taliansku, kde bol masterom súčastný CEO Strongfirstu Fabio Zionin.
Absolvované súťaže : 1 x Trojboj, 2 x Oceľový Medveď.

VZPIERANIE PRE VŠETKÝCH

Ing. Mgr. Rudolf Lukáč - reprezentant SR 1992 - 2007, účastník 2OH ako pretekár, 4.m z ME 2001 a 5.m. z MS 2003. Reprezentačný tréner SR od roku 2005 - učastník 2 OH ako tréner.
Absolvované súťaže : 1 x Trojboj, 2 x Oceľový Medveď.

 

Bc. Radoslav Tatarčík - 3.miesto MEU23 2015, 8.m ME, Majster sveta vysokoškolákov 2015.Člen VŠC DUKLA.

 

Ing. Mgr. Richard Tkáč - 3.m. ME 2012

 

Dukla

 

Čo bude v programe?

 

Pre profi športovcov:  poukázanie na dôležité nuansy vzpierania, diagnostika technický chýb a návrh na ich odstránenie

Pre začiatočníkov: ukázanie základných cvikov vzpierania s poukázaním na dôležité detaily správneho prevedenia vzoprenia.

Pre trénerov: Ukážka metodiky výučby techniky trhu a nadhodu

Pre deti a ženy : jednoduché cvičenie pre symetrické posilňovanie chrbtového svalstva a zlepšenie ohybnosti kĺbového aparátu.

 

" Vzpieranie pre všetkých" - pre deti, mládež, ženy, začiatočníkov ako i ich trénerov a profikov - ukážeme, že vzpieranie nie je len pre veľkých chlapov s bruchom !!

Open Air Gym Fitness Festival 2016

Open Air Gym Fitness Festival 2017

Partneri